Головна/Гінекологія в TomoClinic: консультація, діагностика і лікування
11.04.2024

Гінекологія в TomoClinic: консультація, діагностика і лікування

Шукаєте гінеколога в Кропивницькому? Консультація лікаря, гінекологічний огляд і огляд молочних залоз, проведення необхідних аналізів, призначення лікування — все це доступно жінкам, які звертаються до наших фахівців у TomoClinic.

Все починається з комплексної діагностики:

  1. ПАП-тест (мазок Папаніколау) — аналіз, результати якого дозволяють на ранньому етапі виявити аномальні клітини в мазку, допомагають у діагностиці раку шийки матки і передракових захворювань.
  2. Кольпоскопія — обстеження шийки матки за допомогою спеціального приладу кольпоскопа і можливістю взяти невеликий фрагмент тканини для дослідження.
  3. Ультразвукове обстеження (УЗД: вагінальне і органів малого таза) — дозволяє виявити будь-які відхилення від норми в матці або яєчниках.

Які гінекологічні оперативні втручання проводять у нашому центрі?

  • Біопсії шийки матки та ендометрія
  • Видалення поліпів цервікального каналу і новоутворень яєчників та матки
  • Гістероскопія діагностична та лікувальна
  • Конізація шийки матки

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0800 33 96 87.

Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху