Головна/20 жовтня! Всеукраїнський день боротьби з раком грудей
11.04.2024

20 жовтня! Всеукраїнський день боротьби з раком грудей

Сьогодні, 20 жовтня, в Україні відзначають День боротьби з раком молочної залози. День-нагадування, День-набат — коли за допомогою інформаційних кампаній ми підвищуємо обізнаність про рак грудей: про важливість своєчасного обстеження і про потужні сучасні методи лікування.

Адже саме злоякісні новоутворення молочної залози в нашій країні займають перше місце серед всіх онкологічних захворювань у жінок. Кожна 4-5 злоякісна пухлина у жінок — це рак грудної залози. Кожне 5-е загублене життя через онкологічну хворобу — жертва раку молочної залози.

Ми вважаємо це неприйнятним і робимо все можливе, щоб змінити ситуацію. Проводимо ефективну діагностику і лікування захворювань молочних залоз і ділимося з вами необхідними знаннями, які збережуть вам здоров’я.

Попередити або передбачити рак молочних залоз зі 100% ймовірністю, на жаль, не можна. Однак можна знизити ризик захворювання. Ми не раз нагадували про те, що потрібно кидати курити, стежити за вагою, більше рухатися — це зменшує ризик розвитку багатьох видів раку.
Здоровий спосіб життя дуже важливий. З іншого боку, від ризику захворіти на рак грудей не захищений повністю ніхто: ні спортсмени, ні тучні люди, ні стрункі. Фізичною активністю і правильним харчуванням можна знизити ризик, але неможливо звести його до нуля.

Що ж потрібно робити?

Спеціальні обстеження (скринінг) дозволяють дізнатися про рак тоді, коли він тільки починає зароджуватися в грудях і коли крихітну пухлину можна виявити за допомогою простих і доступних сучасних методів.

Рекомендує завідувач хірургічного відділення нашого центру, лікар-мамолог, хірург-онколог Дмитро Караськов:

«Для запобігання важких сценаріїв з боку молочних залоз:

  • щомісяця оглядайте груди;
  • намагайтеся регулярно виконувати УЗД (1 раз на 6 місяців) і мамографію (з 40 років — не рідше, ніж 1 раз в 2 роки при відсутності патології) і вчасно радитися з лікарем-маммологом».

Ми готові лікувати і допомогти в будь-якій ситуації, але ви повинні знати — чим раніше виявлено рак грудей, тим легше і швидше пройде лікування, тим вище шанси на повне одужання.

Команда TomoClinic надає весь спектр якісної діагностики та лікування будь-яких проблемних змін молочних залоз. Ми забезпечуємо повний цикл лікування злоякісних утворень. А сучасні методи реконструктивно-пластичної хірургії, якими досконало володіють наші фахівці, дають можливість не тільки зберегти красу молочних залоз, а зробити їх ще привабливішими — надати такі форму і об’єм, які жінка захоче.

Робимо висновки. Що дає регулярний скринінг раку молочних залоз?

Дозволить виявити рак грудей на стадії, коли хворобу можна успішно лікувати і вилікувати, або дасть вам душевний спокій, коли ви переконаєтеся, що здорові.

Проаналізуйте — можливо, на перший погляд це може здатися парадоксальним, але в будь-якому випадку скринінг змінить ваше життя на краще.

Тому, дорогі жінки, ми просимо вас, наполягаємо — любіть себе, любіть свої сім’ї, своїх рідних і друзів. Піклуйтеся про своє здоров’я і живіть.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху