Головна/20 жовтня! Всеукраїнський день боротьби з раком грудей
11.04.2024

20 жовтня! Всеукраїнський день боротьби з раком грудей

Сьогодні, 20 жовтня, в Україні відзначають День боротьби з раком молочної залози. День-нагадування, День-набат — коли за допомогою інформаційних кампаній ми підвищуємо обізнаність про рак грудей: про важливість своєчасного обстеження і про потужні сучасні методи лікування.

Адже саме злоякісні новоутворення молочної залози в нашій країні займають перше місце серед всіх онкологічних захворювань у жінок. Кожна 4-5 злоякісна пухлина у жінок — це рак грудної залози. Кожне 5-е загублене життя через онкологічну хворобу — жертва раку молочної залози.

Ми вважаємо це неприйнятним і робимо все можливе, щоб змінити ситуацію. Проводимо ефективну діагностику і лікування захворювань молочних залоз і ділимося з вами необхідними знаннями, які збережуть вам здоров’я.

Попередити або передбачити рак молочних залоз зі 100% ймовірністю, на жаль, не можна. Однак можна знизити ризик захворювання. Ми не раз нагадували про те, що потрібно кидати курити, стежити за вагою, більше рухатися — це зменшує ризик розвитку багатьох видів раку.
Здоровий спосіб життя дуже важливий. З іншого боку, від ризику захворіти на рак грудей не захищений повністю ніхто: ні спортсмени, ні тучні люди, ні стрункі. Фізичною активністю і правильним харчуванням можна знизити ризик, але неможливо звести його до нуля.

Що ж потрібно робити?

Спеціальні обстеження (скринінг) дозволяють дізнатися про рак тоді, коли він тільки починає зароджуватися в грудях і коли крихітну пухлину можна виявити за допомогою простих і доступних сучасних методів.

Рекомендує завідувач хірургічного відділення нашого центру, лікар-мамолог, хірург-онколог Дмитро Караськов:

«Для запобігання важких сценаріїв з боку молочних залоз:

  • щомісяця оглядайте груди;
  • намагайтеся регулярно виконувати УЗД (1 раз на 6 місяців) і мамографію (з 40 років — не рідше, ніж 1 раз в 2 роки при відсутності патології) і вчасно радитися з лікарем-маммологом».

Ми готові лікувати і допомогти в будь-якій ситуації, але ви повинні знати — чим раніше виявлено рак грудей, тим легше і швидше пройде лікування, тим вище шанси на повне одужання.

Команда TomoClinic надає весь спектр якісної діагностики та лікування будь-яких проблемних змін молочних залоз. Ми забезпечуємо повний цикл лікування злоякісних утворень. А сучасні методи реконструктивно-пластичної хірургії, якими досконало володіють наші фахівці, дають можливість не тільки зберегти красу молочних залоз, а зробити їх ще привабливішими — надати такі форму і об’єм, які жінка захоче.

Робимо висновки. Що дає регулярний скринінг раку молочних залоз?

Дозволить виявити рак грудей на стадії, коли хворобу можна успішно лікувати і вилікувати, або дасть вам душевний спокій, коли ви переконаєтеся, що здорові.

Проаналізуйте — можливо, на перший погляд це може здатися парадоксальним, але в будь-якому випадку скринінг змінить ваше життя на краще.

Тому, дорогі жінки, ми просимо вас, наполягаємо — любіть себе, любіть свої сім’ї, своїх рідних і друзів. Піклуйтеся про своє здоров’я і живіть.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху