Головна/25 квітня! Науково-практичний семінар «Сучасні тенденції мамології та гінекології». Запрошуємо колег до участі
11.04.2024

25 квітня! Науково-практичний семінар «Сучасні тенденції мамології та гінекології». Запрошуємо колег до участі

Шановні колеги!

25 квітня 2019 року відбудеться науково-практичний семінар «Сучасні тенденції маммології та гінекології».

Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Ялтинська, 1, TomoClinic.

Організатор: TomoClinic.

Запрошуємо до участі онкологів, хірургів-маммологів, радіотерпевтів, рентгенологів, онкогінекологів, лікарів сімейної медицини і всіх фахівців, кого цікавлять сучасні підходи і методи боротьби зі злоякісними пухлинами грудей та захворюваннями жіночої полової сфери.

Ви дізнаєтеся про передові методи діагностики, про нові можливості та перспективи лікування цих небезпечних і поширених захворювань.

Вас чекає цікавий і корисний медичний форум. Ви почуєте доповіді провідних фахівців, отримаєте нові знання, зможете обмінятися власним досвідом, взяти участь в обговоренні проблем.

Ознайомтеся з програмою семінару.

                                    Програма семінару

Початок: 14:00.

Вітальне  слово:  Ігор Макарук — заступник головного лікаря Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру;

Степан Крулько — головний лікар TomoClinic.

                                               Доповіді

14:20   «Актуальні питання сучасної маммологї»: Анна Богатир — лікар-мамолог Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

14:40   «Акустичне відображення патології молочних залоз»: Віталій Цимбал — лікар УЗД TomoClinic.

15:00   «Мультіпараметричне МРТ у діагностиці злоякісних новоутворень у мамології та гінекології»: Олег Горошенко — керівник діагностичного відділу TomoClinic, лікар-рентгенолог.

15:20   Кава-брейк.

15:40   «Актуальні питання хірургічного лікування раку грудної залози»: Дмитро Караськов — лікар-мамолог TomoClinic.

16:00   «Сучасні методики та режими планування променевої терапії раку молочної залози​»: Наталія Серьогіна — керівник радіотерапевтичного відділення TomoClinic, променевий терапевт.

16:20   «Емболізація матки з приводу міоми: основні технічні моменти, покази та протипокази»: Олег Горошенко — керівник діагностичного відділу TomoClinic, лікар-рентгенолог.

 

Вхід  вільний.

Попередня реєстрація  обов’язкова за  телефонами:

Марина Старіченко: 38 050 558 40 32;

Валентин Нетребенко: 38 066 062 17 33;  38 067 524 26 56

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху