Головна/Абірон від раку простати: безкоштовно для пацієнтів за програмою НСЗУ
11.04.2024

Абірон від раку простати: безкоштовно для пацієнтів за програмою НСЗУ

Що таке простата і як у ній розвивається рак?

Простата — заліза у чоловіків, що знаходиться трохи нижче від сечового міхура, перед кишечником. Цей орган виробляє рідину, яка захищає та збагачує сперму.

Рак передміхурової залози виникає тоді, коли деякі клітини простати розмножуються набагато швидше, ніж зазвичай, що призводить до утворення пухлини. Якщо захворювання не розпочати вчасно лікувати, ракові клітини можуть поширюватися з передміхурової залози на інші частини тіла, особливо на лімфатичні вузли та скелет, та викликати вторинні пухлини. Такий процес називається метастазуванням.

Лікування

Якщо у вас діагностували рак простати, важливо пам’ятати, що такий вид раку часто розвивається повільно, тому не завжди потрібне хірургічне втручання або інші комплексні методи. Усі дуже індивідуально.

Зокрема, для лікування метастатичного раку простати у багатьох випадках застосовують Абірон. Це ефективний та дорогий препарат, який у нашому центрі пацієнти можуть отримати безкоштовно за Програмою медичних гарантій від НСЗП.

Разом з нашими фахівцями ви зможете обговорити ситуацію та обрати найкращий план дій. Ви ухвалите обґрунтоване рішення для вашого конкретного випадку.

Щоб отримати інформацію і записатися на консультацію, телефонуйте на номери, які бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху