Головна/Абірон від раку простати: безкоштовно для пацієнтів за програмою НСЗУ
11.04.2024

Абірон від раку простати: безкоштовно для пацієнтів за програмою НСЗУ

Що таке простата і як у ній розвивається рак?

Простата — заліза у чоловіків, що знаходиться трохи нижче від сечового міхура, перед кишечником. Цей орган виробляє рідину, яка захищає та збагачує сперму.

Рак передміхурової залози виникає тоді, коли деякі клітини простати розмножуються набагато швидше, ніж зазвичай, що призводить до утворення пухлини. Якщо захворювання не розпочати вчасно лікувати, ракові клітини можуть поширюватися з передміхурової залози на інші частини тіла, особливо на лімфатичні вузли та скелет, та викликати вторинні пухлини. Такий процес називається метастазуванням.

Лікування

Якщо у вас діагностували рак простати, важливо пам’ятати, що такий вид раку часто розвивається повільно, тому не завжди потрібне хірургічне втручання або інші комплексні методи. Усі дуже індивідуально.

Зокрема, для лікування метастатичного раку простати у багатьох випадках застосовують Абірон. Це ефективний та дорогий препарат, який у нашому центрі пацієнти можуть отримати безкоштовно за Програмою медичних гарантій від НСЗП.

Разом з нашими фахівцями ви зможете обговорити ситуацію та обрати найкращий план дій. Ви ухвалите обґрунтоване рішення для вашого конкретного випадку.

Щоб отримати інформацію і записатися на консультацію, телефонуйте на номери, які бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху