Головна/Без великих розрізів, без болю і з гарними новинами
11.04.2024

Без великих розрізів, без болю і з гарними новинами

У минулому такі операції проводили через розріз черевної стінки на 10 – 25 сантиметрів, що вимагало багатоденної госпіталізації пацієнта і тривалого періоду відновлення. На щастя, ключові слова тут «у минулому».

Сьогодні наші фахівці виконують холецистектомію (видалення жовчного міхура) та інші, нерідко дуже складні, операції щадним лапароскопічним методом — без великого розрізу, без болю. Період госпіталізації істотно зменшується в порівнянні з «відкритим» хірургічним втручанням. Пацієнти швидко відновлюються і можуть повернутися до звичного способу життя.

Представляємо вам цей клінічний випадок як яскравий приклад щадної малотравматичної хірургії.
 width=Пацієнту 40 років. Два роки тому у нього виявили поліп жовчного міхура, який не проявляв симптомів і не турбував. Пацієнт перебував під наглядом і кожні півроку проходив контрольне УЗД. На останньому обстеженні з’ясувалося, що поліп збільшився в два рази. За показаннями наша бригада на чолі з досвідченим хірургом Олександром Соколенко провела лапароскопічне видалення жовчного міхура (холецистектомія).

Жовчний міхур з поліпом направили в лабораторію на патогістологічне дослідження. Пацієнта вже на третю добу після операції виписали з хірургічного відділення. А під час контрольного візиту йому повідомили гарні новини про те, що новоутворення було доброякісним і лікування проведено радикальне.

«Такий вид операцій ми успішно застосовуємо також при жовчнокам’яній хворобі. Використовуємо ультрасучасне обладнання, яке забезпечує розв’язання цілої низки задач, у тому числі і найвищу якість візуалізації, що вкрай важливо при проведенні всіх малоінвазивних операцій», — зазначив Олександр Соколенко.

Нагадаємо важливі переваги лапароскопії:

  • швидке відновлення організму через відсутність значної травми;
  • короткий термін госпіталізації;
  • істотне зниження ризику післяопераційних ускладнень;
  • гарний косметичний ефект: відсутні великі рубці і шрами;
  • менше, в порівнянні з відкритою операцією, або практично відсутні больові відчуття.

Детально про лапароскопічні операції читайте тут.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху