Головна/Без великих розрізів, без болю і з гарними новинами
11.04.2024

Без великих розрізів, без болю і з гарними новинами

У минулому такі операції проводили через розріз черевної стінки на 10 – 25 сантиметрів, що вимагало багатоденної госпіталізації пацієнта і тривалого періоду відновлення. На щастя, ключові слова тут «у минулому».

Сьогодні наші фахівці виконують холецистектомію (видалення жовчного міхура) та інші, нерідко дуже складні, операції щадним лапароскопічним методом — без великого розрізу, без болю. Період госпіталізації істотно зменшується в порівнянні з «відкритим» хірургічним втручанням. Пацієнти швидко відновлюються і можуть повернутися до звичного способу життя.

Представляємо вам цей клінічний випадок як яскравий приклад щадної малотравматичної хірургії.
 width=Пацієнту 40 років. Два роки тому у нього виявили поліп жовчного міхура, який не проявляв симптомів і не турбував. Пацієнт перебував під наглядом і кожні півроку проходив контрольне УЗД. На останньому обстеженні з’ясувалося, що поліп збільшився в два рази. За показаннями наша бригада на чолі з досвідченим хірургом Олександром Соколенко провела лапароскопічне видалення жовчного міхура (холецистектомія).

Жовчний міхур з поліпом направили в лабораторію на патогістологічне дослідження. Пацієнта вже на третю добу після операції виписали з хірургічного відділення. А під час контрольного візиту йому повідомили гарні новини про те, що новоутворення було доброякісним і лікування проведено радикальне.

«Такий вид операцій ми успішно застосовуємо також при жовчнокам’яній хворобі. Використовуємо ультрасучасне обладнання, яке забезпечує розв’язання цілої низки задач, у тому числі і найвищу якість візуалізації, що вкрай важливо при проведенні всіх малоінвазивних операцій», — зазначив Олександр Соколенко.

Нагадаємо важливі переваги лапароскопії:

  • швидке відновлення організму через відсутність значної травми;
  • короткий термін госпіталізації;
  • істотне зниження ризику післяопераційних ускладнень;
  • гарний косметичний ефект: відсутні великі рубці і шрами;
  • менше, в порівнянні з відкритою операцією, або практично відсутні больові відчуття.

Детально про лапароскопічні операції читайте тут.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху