Головна/Безоплатна променева терапія
11.04.2024

Безоплатна променева терапія

Основним напрямком роботи нашого центру є лікування онкологічних захворювань. Для цього ми закупили та встановили сучасне і точне обладнання. Зокрема, лінійний прискорювач Elekta Synergy® в TomoClinic необхідний для проведення променевої терапії. Завдяки співпраці нашого медзакладу з НСЗУ та сприянню Кабінету Міністрів вартість лікування наразі фінансується державою.

Які переваги прискорювача працюють на результат?

Поліпшена візуалізація під час проведення сеансу радіотерапії

Під час сеансу опромінення враховується рух внутрішніх органів. Доступне лікування пацієнтів з новоутвореннями як твердих, так і м’яких тканин.

Висока точність попадання в пухлину, мінімальний вплив на здорові тканини

Якість променевої терапії на Elekta контролюється системою розширеного візуального контролю. В результаті гарантована висока точність підведення дози опромінення, можливість її збільшити для новоутворення та зменшити навантаження на навколишні здорові тканини.

Постійний контроль якості лікування

Elekta формує об’ємні зображення перед процедурою і нівелює помилки внаслідок руху пухлини або внутрішніх органів. Це дозволяє підтвердити положення пухлини і здорового органу безпосередньо до сеансу опромінення і при необхідності змінити положення пацієнта. Таким чином, ми використовуємо точне тривимірне націлювання на пухлину і зводимо до мінімуму побічні ефекти променевої терапії.

Можливість отримати консультацію онколога, хірурга та інших фахівців, променеву терапію безоплатно в нашому закладі уточнюйте за гарячими номерами телефонів TomoClinic 0 800 30 15 03 та 0 800 33 16 84.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху