Головна/Безоплатна променева терапія
11.04.2024

Безоплатна променева терапія

Основним напрямком роботи нашого центру є лікування онкологічних захворювань. Для цього ми закупили та встановили сучасне і точне обладнання. Зокрема, лінійний прискорювач Elekta Synergy® в TomoClinic необхідний для проведення променевої терапії. Завдяки співпраці нашого медзакладу з НСЗУ та сприянню Кабінету Міністрів вартість лікування наразі фінансується державою.

Які переваги прискорювача працюють на результат?

Поліпшена візуалізація під час проведення сеансу радіотерапії

Під час сеансу опромінення враховується рух внутрішніх органів. Доступне лікування пацієнтів з новоутвореннями як твердих, так і м’яких тканин.

Висока точність попадання в пухлину, мінімальний вплив на здорові тканини

Якість променевої терапії на Elekta контролюється системою розширеного візуального контролю. В результаті гарантована висока точність підведення дози опромінення, можливість її збільшити для новоутворення та зменшити навантаження на навколишні здорові тканини.

Постійний контроль якості лікування

Elekta формує об’ємні зображення перед процедурою і нівелює помилки внаслідок руху пухлини або внутрішніх органів. Це дозволяє підтвердити положення пухлини і здорового органу безпосередньо до сеансу опромінення і при необхідності змінити положення пацієнта. Таким чином, ми використовуємо точне тривимірне націлювання на пухлину і зводимо до мінімуму побічні ефекти променевої терапії.

Можливість отримати консультацію онколога, хірурга та інших фахівців, променеву терапію безоплатно в нашому закладі уточнюйте за гарячими номерами телефонів TomoClinic 0 800 30 15 03 та 0 800 33 16 84.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху