Головна/Безоплатне видалення новоутворень шкіри
Олена Бахмацька
Олена Бахмацька
21.05.2024
Лікування

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі.
На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому.

Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій життєвий цикл. Здебільшого вона з’являється як невелика плоска плямочка, а потім може підійматися над рівнем шкіри. Все залежить від того, на якому рівні шкіри розташовані пігментні клітини-меланоцити. Якщо вони розміщені у верхньому шарі (епідермісі), родимка плоска, якщо занурюються глибше (в дерму), родимка починає трохи підійматися над рівнем шкіри. Це явище не має негативних наслідків. Головне, щоб родимка протягом життя не змінювала свій вигляд та структуру.

Родимка сама по собі – це доброякісне новоутворення на тілі, що складається з незрілих або змінених клітин епідермісу. Родимки не загрожують життю і здоров’ю людини, це просто косметичний дефект. Але за певних обставин родимки раптом починають рости, проникаючи вглиб шкірного покриву, і тоді можуть становити загрозу навіть життю людини.

Локалізація родимок дуже різноманітна – вони можуть бути як на обличчі, так і на закритих ділянках тіла, у пахових складках, на кінцівках, на ліктьових і колінних згинах, на волосистій частині голови, на червоній облямівці губ і навіть на ступнях і долонях. Поява родимок на тілі пов’язана зі спадковістю, гормональною перебудовою в організмі (меланотропний гормон гіпофізу), але найбільш потужним стимулятором утворення родимок є зовнішній фактор впливу на шкіру – ультрафіолетові промені.

У медицині існує певний стандарт підрахунку ризику меланоми: якщо у людини на тілі 20 і більше родимок – вона вже має високий шанс отримати злоякісну меланому в майбутньому. Родимки не можна ні в якому разі спалювати домашніми засобами, перев’язувати, зрізати. Потрібно бути дуже обережним, коли родимка потрапляє під бретелі бюстгальтера, під ремінь, край одягу й отримує постійну подразнювальну дію.

Тривале перебування на сонці – фактор, який зумовлює виникнення майже 60% меланом. У групі підвищеного ризику – люди зі світлою шкірою, з великою кількістю родимок на тілі або наявністю чотирьох і більше родимок діаметром від 6 мм, ті, хто в дитинстві кілька разів згорав на сонці, люди, в чиїх сім’ях в одного з прямих родичів було діагностовано меланому. Цій групі людей не можна засмагати навіть при використанні сонцезахисних засобів.

Також небезпечні періоди, коли розвивається бурхлива злоякісність родимок, – статеве дозрівання та вагітність.

Як захистити себе та вчасно виявити небезпеку? Все дуже просто, – сходити на огляд до лікаря!

30 хвилин – це не надто висока плата за своєчасне виявлення злоякісних утворень, згодні? За цей час лікар огляне поверхню шкіри та відзначить ті родимки, які вимагають особливої уваги.

Безоплатна хірургія шкіри у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 включає:

  • консультація хірурга,
  • передопераційні аналізи,
  • оперативне втручання,
  • введення лікарських препаратів,
  • гістологічне дослідження.

Закликаємо вас звертати увагу на утворення шкіри, щоб не пропустити початок небезпечного процесу, який може непомітно перерости у смертельну загрозу!

Записуйтесь до 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜, отримайте докладну інформацію щодо стану здоровʼя вашої шкіри.

Запис на консультацію.

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями. Лікування
12.11.2024

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Імунотерапія відкрила нові можливості в лікуванні раку, допомагаючи імунній системі пацієнта самостійно боротися з пухлиною. На відміну від традиційних методів, як-от хіміо- та променева терапія, імунотерапія активує природні захисні сили організму, щоб він зміг розпізнати і атакувати ракові клітини. Такий підхід стає особливо ефективним для пацієнтів з пізніми стадіями раку або тих, у кого хвороба […]

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.
Степан Крулько
Паліативна допомога в онкології Лікування
8.11.2024

Паліативна допомога в онкології

Паліативна допомога в онкології: важливість паліативної допомоги для поліпшення якості життя пацієнтів на пізніх стадіях хвороби. Паліативна допомога в онкології забезпечує неоціненну підтримку пацієнтам на пізніх стадіях захворювання, покращуючи їхню якість життя. Основна мета паліативної допомоги — не боротьба з раком як таким, а зменшення симптомів, таких як біль, слабкість, нудота, а також поліпшення емоційного […]

СЕРЬОГІНА
Наталія Серьогіна
Генетичні мутації та рак Лікування
5.11.2024

Генетичні мутації та рак

Генетичні мутації та рак: як генетичні фактори впливають на розвиток раку та можливості персоналізованої медицини. Генетичні мутації грають вирішальну роль у розвитку раку, впливаючи на роботу клітин та здатність організму контролювати їхній ріст. Мутації можуть бути як спадковими, так і набутими. Спадкові мутації передаються від батьків, і вони становлять близько 5-10% усіх випадків раку. Наприклад, […]

Генетичні мутації та рак
Степан Крулько
Доверху