Головна/Безоплатне видалення новоутворень шкіри
Олена Бахмацька
Олена Бахмацька
21.05.2024
Лікування

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі.
На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому.

Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій життєвий цикл. Здебільшого вона з’являється як невелика плоска плямочка, а потім може підійматися над рівнем шкіри. Все залежить від того, на якому рівні шкіри розташовані пігментні клітини-меланоцити. Якщо вони розміщені у верхньому шарі (епідермісі), родимка плоска, якщо занурюються глибше (в дерму), родимка починає трохи підійматися над рівнем шкіри. Це явище не має негативних наслідків. Головне, щоб родимка протягом життя не змінювала свій вигляд та структуру.

Родимка сама по собі – це доброякісне новоутворення на тілі, що складається з незрілих або змінених клітин епідермісу. Родимки не загрожують життю і здоров’ю людини, це просто косметичний дефект. Але за певних обставин родимки раптом починають рости, проникаючи вглиб шкірного покриву, і тоді можуть становити загрозу навіть життю людини.

Локалізація родимок дуже різноманітна – вони можуть бути як на обличчі, так і на закритих ділянках тіла, у пахових складках, на кінцівках, на ліктьових і колінних згинах, на волосистій частині голови, на червоній облямівці губ і навіть на ступнях і долонях. Поява родимок на тілі пов’язана зі спадковістю, гормональною перебудовою в організмі (меланотропний гормон гіпофізу), але найбільш потужним стимулятором утворення родимок є зовнішній фактор впливу на шкіру – ультрафіолетові промені.

У медицині існує певний стандарт підрахунку ризику меланоми: якщо у людини на тілі 20 і більше родимок – вона вже має високий шанс отримати злоякісну меланому в майбутньому. Родимки не можна ні в якому разі спалювати домашніми засобами, перев’язувати, зрізати. Потрібно бути дуже обережним, коли родимка потрапляє під бретелі бюстгальтера, під ремінь, край одягу й отримує постійну подразнювальну дію.

Тривале перебування на сонці – фактор, який зумовлює виникнення майже 60% меланом. У групі підвищеного ризику – люди зі світлою шкірою, з великою кількістю родимок на тілі або наявністю чотирьох і більше родимок діаметром від 6 мм, ті, хто в дитинстві кілька разів згорав на сонці, люди, в чиїх сім’ях в одного з прямих родичів було діагностовано меланому. Цій групі людей не можна засмагати навіть при використанні сонцезахисних засобів.

Також небезпечні періоди, коли розвивається бурхлива злоякісність родимок, – статеве дозрівання та вагітність.

Як захистити себе та вчасно виявити небезпеку? Все дуже просто, – сходити на огляд до лікаря!

30 хвилин – це не надто висока плата за своєчасне виявлення злоякісних утворень, згодні? За цей час лікар огляне поверхню шкіри та відзначить ті родимки, які вимагають особливої уваги.

Безоплатна хірургія шкіри у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 включає:

  • консультація хірурга,
  • передопераційні аналізи,
  • оперативне втручання,
  • введення лікарських препаратів,
  • гістологічне дослідження.

Закликаємо вас звертати увагу на утворення шкіри, щоб не пропустити початок небезпечного процесу, який може непомітно перерости у смертельну загрозу!

Записуйтесь до 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜, отримайте докладну інформацію щодо стану здоровʼя вашої шкіри.

📲 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – запис на консультацію.

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху