Головна/Будемо, як президент Сполучених Штатів Америки
11.04.2024

Будемо, як президент Сполучених Штатів Америки

А чи знали ви, що президент США Джо Байден проходить планову колоноскопію? Причому восени минулого року під час анестезії, на короткий період, поки тривала ця профілактична процедура, він передавав повноваження віце-президенту Камалі Харріс.

«Під час колоноскопії було виявлено один доброякісний поліп діаметром 3 мм, який видалений без проблем», — написав лікар Джо Байдена доктор Кевін О’Коннор в опублікованому Білим Домом звіті про медичний огляд президента.

Обстеження, проведене за день до 79-річчя президента, показало, що Джо Байден загалом перебуває у доброму здоров’ї.

Як бачите, саме профілактичні обстеження, що запобігають серйозним хворобам, допомогли Президенту зберегти здоров’я і в солідному віці стати головою найпотужнішої у світі держави.

Отже, колоноскопія дуже важливе, а починаючи з 50 років, необхідне обстеження і для чоловіків, і для жінок.
Ми ще раз нагадуємо, що під час цього дослідження лікар може побачити будь-які зміни, такі як запалення, виразки, дивертикули (здуття кишківника), поліпи, злоякісні утворення.

А головне — прямо під час процедури видалити поліпи!
Поліпи кишківника — це доброякісні новоутворення, які можуть переродитися на злоякісну пухлину. Такі утворення можуть бути множинними та одиночними, вважаються однією з найпоширеніших патологій травної системи. Тому не варто затягувати з їхньою діагностикою та видаленням, і приклад Джо Байдена нам усім на допомогу.

Не кожен із нас може стати президентом країни, але кожен зможе досягти своєї мети та здійснити плани, якщо збереже здоров’я.

Друзі, будьте як президент Сполучених Штатів Америки.

Щоб отримати інформацію та записатися на колоноскопію, телефонуйте на номери, які бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху