Головна/Будемо, як президент Сполучених Штатів Америки
11.04.2024

Будемо, як президент Сполучених Штатів Америки

А чи знали ви, що президент США Джо Байден проходить планову колоноскопію? Причому восени минулого року під час анестезії, на короткий період, поки тривала ця профілактична процедура, він передавав повноваження віце-президенту Камалі Харріс.

«Під час колоноскопії було виявлено один доброякісний поліп діаметром 3 мм, який видалений без проблем», — написав лікар Джо Байдена доктор Кевін О’Коннор в опублікованому Білим Домом звіті про медичний огляд президента.

Обстеження, проведене за день до 79-річчя президента, показало, що Джо Байден загалом перебуває у доброму здоров’ї.

Як бачите, саме профілактичні обстеження, що запобігають серйозним хворобам, допомогли Президенту зберегти здоров’я і в солідному віці стати головою найпотужнішої у світі держави.

Отже, колоноскопія дуже важливе, а починаючи з 50 років, необхідне обстеження і для чоловіків, і для жінок.
Ми ще раз нагадуємо, що під час цього дослідження лікар може побачити будь-які зміни, такі як запалення, виразки, дивертикули (здуття кишківника), поліпи, злоякісні утворення.

А головне — прямо під час процедури видалити поліпи!
Поліпи кишківника — це доброякісні новоутворення, які можуть переродитися на злоякісну пухлину. Такі утворення можуть бути множинними та одиночними, вважаються однією з найпоширеніших патологій травної системи. Тому не варто затягувати з їхньою діагностикою та видаленням, і приклад Джо Байдена нам усім на допомогу.

Не кожен із нас може стати президентом країни, але кожен зможе досягти своєї мети та здійснити плани, якщо збереже здоров’я.

Друзі, будьте як президент Сполучених Штатів Америки.

Щоб отримати інформацію та записатися на колоноскопію, телефонуйте на номери, які бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Скільки живуть з раком? Лікування
21.04.2025

Скільки живуть з раком?

Це одне з найчастіших запитань, яке ми чуємо в онкоклініці після встановлення діагнозу. І водночас — одне з найнепростіших. Виживаність залежить не від діагнозу як ярлика, а від низки факторів: Стадія хвороби на момент виявлення Тип і біологія пухлини (агресивність, гормональна чутливість, наявність мутацій) Індивідуальні особливості пацієнта: вік, загальний стан здоровʼя, супутні захворювання Якість і […]

krulko
Степан Крулько
Онкологія сьогодні: про що мовчати вже не можна Лікування
8.04.2025

Онкологія сьогодні: про що мовчати вже не можна

Рак — це не лише медичний діагноз, це особисте випробування, яке торкається кожного на глибокому рівні. Попри прориви в технологіях і розширення можливостей лікування, онкологія досі стикається з серйозними труднощами, які ускладнюють шлях пацієнта до одужання. Про ці проблеми важливо говорити відкрито. Не для того, щоб лякати, а щоб змінювати — разом. Проблема №1: Зволікання […]

krulko
Степан Крулько
Перша допомога при променевих ускладненнях: що потрібно знати онкопацієнтам? Лікування
30.03.2025

Перша допомога при променевих ускладненнях: що потрібно знати онкопацієнтам?

Променева терапія — один із найефективніших методів лікування злоякісних пухлин. Вона прицільно знищує ракові клітини, з мінімальним впливом на здорові тканини. Але як і будь-яке лікування, може супроводжуватись побічними ефектами. У більшості випадків реакції організму на опромінення — контрольовані й тимчасові, але важливо знати, як правильно реагувати на перші симптоми. Які побічні ефекти виникають найчастіше? […]

krulko
Степан Крулько
Загальний вплив хіміотерапії на кров Лікування
21.03.2025

Загальний вплив хіміотерапії на кров

Хіміотерапія є одним із ключових методів лікування онкологічних захворювань, який впливає не лише на пухлинні клітини, а й на весь організм, зокрема на систему кровотворення. Оскільки кров виконує життєво важливі функції, такі як транспортування кисню, захист від інфекцій та згортання, зміни в її складі можуть впливати на загальний стан здоров’я пацієнта. Як хіміотерапія впливає на […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху