Головна/Час підбивати підсумки і час рухатися вперед! Прес-тур в TomoClinic, або Майбутнє в сьогоденні
Степан Крулько
24.03.2024

Час підбивати підсумки і час рухатися вперед! Прес-тур в TomoClinic, або Майбутнє в сьогоденні

Час підбивати підсумки і час рухатися вперед! Прес-тур в TomoClinic, або Майбутнє в сьогоденні

4 роки діє наш центр. Ми завжди щиро ділилися з вами новинами — не тільки здобутками, а й проблемами, які доводилося вирішувати, як і в будь-якій справі. Завойовували довіру пацієнтів чесною працею і результатами, які говорять самі за себе.

«Сьогодні ми кращі в Україні і одні з кращих в Європі по проведенню променевої терапії»

— такі слова вимовив директор TomoClinic Володимир Ященко, представляючи центр на прес-конференції.

Проходила прес-конференція в новому корпусі для стаціонарного лікування пацієнтів. Відкриття ультрасучасного, комфортного стаціонару і привело до Кропивницького журналістів з різних українських видань. На питання відповідали директор TomoClinic Володимир Ященко, директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації Олег Рибальченко і головний лікар TomoClinic Степан Крулько.

Це був незвичайний прес-тур, тому що і журналісти, і колеги-лікарі, які прибули з Києва, щоб розділити з нами радість події, побачили, як то, що ще недавно здавалося далеким майбутнім, нездійсненною мрією, втілено в життя. Відкриття нового стаціонару відбулося!

Фото лише частково можуть передати ті комфортні і безпечні умови, в яких будуть перебувати наші пацієнти. Було багато емоцій, маса питань, на які гості отримали докладні і чесні відповіді.

Важливий момент зазначив Володимир Ященко, презентуючи відділення, де пацієнти отримуватимуть хіміотерапію:

«Препарати повинні розводитися і вводитися правильно, за процесом потрібно правильно спостерігати. Зверніть увагу, що ми використовуємо спеціальні світлозахисні системи, що оберігають ліки від руйнування. Пацієнт повинен отримувати максимальну і результативну допомогу. Технології — запорука успіху в лікуванні».

На питання журналістів про вартість перебування в стаціонарі директор TomoClinic відповів:

«Ви змогли переконатися, що рівень комфорту і безпеки палат не поступається рівню першокласних готелів, а ціна значно нижча. Крім того, пацієнти будуть забезпечені дієтичним харчуванням, і меню ми розробимо індивідуально в залежності від рекомендацій лікарів для кожної людини».

Скоро, зовсім скоро новий стаціонар прийме перших пацієнтів. До нас звертаються по медичну допомогу не тільки українці, приїжджають люди з різних країн. Ми відкриті для всіх, незалежно від місця проживання і громадянства. Ми працюємо, щоб ви були здорові.

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху