Головна/Через «замкову щілину»
11.04.2024

Через «замкову щілину»

Оперативні втручання — один з основних методів лікування багатьох захворювань: як доброякісних, так і злоякісних. Тому критично важливо для всіх, хто звертається за допомогою, щоб в хірургічному відділенні працювали фахівці високого класу.

Саме таким відділенням пишається ТomoClinic. У нашому центрі проводять навіть найскладніші операції, і хірурги віддають перевагу щадним методам, серед яких провідне місце займає лапароскопія.

На відміну від відкритих операцій при лапароскопічних втручаннях не роблять великих розрізів — найчастіше необхідні кілька маленьких. Тому метод іноді називають «хірургією замкової щілини».

Можливості лапароскопії

Лапароскопічно в нашому центрі проводять широкий спектр операцій при різних захворюваннях, навіть у дуже складних випадках. Такі втручання (наприклад, при захворюваннях жовчовивідної системи, при злоякісних пухлинах жіночої статевої сфери або кишківника), вимагають особливого досвіду: важливо повністю видалити і пухлину, і пов’язані лімфатичні вузли, а нерідко і частини сусідніх органів.

Які операції ми виконуємо малоінвазивним методом?

  • Лапароскопічна холецистектомія— видалення жовчного міхура.
  • Лапароскопічна оваріоектомія — видалення яєчників.
  • Лапароскопічна пангістеректомія — видалення матки і придатків.
  • Лапароскопічна міомектомія — видалення міоми матки.
  • Лапароскопічна резекція тонкого, товстого кишківника і прямої кишки з апаратним анастомозом (шов накладається спеціальним апаратом).

Переваги лапароскопії безперечні:

  • швидке відновлення організми через відсутність великої травми;
  • короткий термін госпіталізації;
  • істотне зниження ризику післяопераційних ускладнень;
  • гарний косметичний ефект: відсутні великі рубці і шрами.

Щоб отримати інформацію та записатися на консультацію, телефонуйте на номер гарячої лінії: 0 800 33 16 84

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху