Головна/Чи можна померти від радіації під час КТ?
11.04.2024

Чи можна померти від радіації під час КТ?

КТ діагностика базується на рентгенологічному іонізуючому випромінюванні, яке не є абсолютно безпечним. Однак висока роздільна здатність комп’ютерної томографії та діагностична користь методу перевищують потенційну шкоду.

У рамках чинних санітарних правил, норм радіаційної безпеки, а також за даними міжнародних досліджень, протягом року не рекомендується без необхідності проходити дослідження із застосуванням іонізуючого випромінювання, піддаючи організм навантаженню більш ніж на 15-20 мЗв. Багато залежить від індивідуальних особливостей організму конкретної людини – від віку, спадковості, перенесених та хронічних захворювань.

У ми застосовуємо міжнародні протоколи діагностики з оптимально низькою дозою опромінення та використовуємо найсучасніше обладнання. Тому рівень променевого навантаження під час проведення КТ діагностики у є безпечним.

Існують спеціальні дозиметричні параметри, покликані виміряти ступінь впливу іонізуючого випромінювання на живі організми. Одиниця виміру, що нас цікавить – це зіверт. Але для медичних діагностичних процедур, зокрема комп’ютерної томографії, дози опромінення настільки малі, що для їх вимірювання використовують мілізіверт (мЗв). При різних КТ-дослідженнях променеве навантаження різне, проте, при проведенні стандартних (не розширених) зон ці значення коливаються в межах 0,4-5 мЗв (ця цифра залежить від мети діагностики та можливостей обладнання).

Ризик виникнення радіаційних ушкоджень від комп’ютерної діагностики набагато менший, ніж ризик недіагностованих або неправильно діагностованих захворювань. Тому, необхідно слідувати рекомендаціям лікаря щодо проведення досліджень і не боятися радіаційних процедур, якщо вони необхідні для точної діагностики стану здоров’я.

КТ діагностика у – комфортна обстановка, професійний підхід та висока якість послуг.

Запишіться на обстеження вже сьогодні і отримайте докладну інформацію про своє здоров’я!

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху