Головна/Чи потрібна хіміотерапія після операції?
11.04.2024

Чи потрібна хіміотерапія після операції?

Як і будь-який інший вид протипухлинного лікування, хіміотерапія повинна проходити у співвідношенні «користь/ризик» у кожному конкретному випадку.

Потреба у хіміотерапії після видалення пухлини оперативним шляхом залежить від типу пухлини, стадії захворювання, ризику рецидиву та інших факторів.

Хіміотерапія після операції може бути проведена з метою:

  • Вбити залишки ракових клітин. Операція не завжди може гарантувати повне видалення всіх ракових клітин, особливо в разі агресивних форм раку. Хіміотерапія може допомогти знищити залишкові ракові клітини, які можуть залишитися після операції, тим самим зменшуючи ризик рецидиву та поширення раку.
  • Знизити ризик утворення метастазів. Хіміотерапія може позитивно вплинути на системний контроль над раком, запобігаючи поширенню ракових клітин на віддалені органи. Це може значно знизити ризик метастазування та покращити прогноз для пацієнта.
  • Продовжити пацієнту життя. Хіміотерапія після операції може покращити загальні результати лікування та виживання пацієнта. Дослідження показують, що комбіноване лікування хіміотерапії та операції може покращити прогноз для багатьох типів раку.
  • Знизити ризик рецидиву. Хіміотерапія після оперативного видалення пухлини може бути важливим етапом у лікуванні раку, сприяючи зниженню ризику рецидиву шляхом знищення залишкових ракових клітин, запобігання метастазуванню та покращенню загального контролю над захворюванням.

Медична команда володіє всіма методами проведення ефективного хімієтерапевтичного лікування, включаючи таргетну та імунотерапію.

У хімієтерапія проводиться БЕЗОПЛАТНО за рахунок НСЗУ.

– найкращий вибір для тих, хто цінує своє здоровʼя і шукає надійного партнера у справі його збереження.

☎️ Телефонуйте вже зараз, записуйтесь на консультацію до найкращих фахівців :

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху