Головна/Чи потрібна хіміотерапія після операції?
11.04.2024

Чи потрібна хіміотерапія після операції?

Як і будь-який інший вид протипухлинного лікування, хіміотерапія повинна проходити у співвідношенні «користь/ризик» у кожному конкретному випадку.

Потреба у хіміотерапії після видалення пухлини оперативним шляхом залежить від типу пухлини, стадії захворювання, ризику рецидиву та інших факторів.

Хіміотерапія після операції може бути проведена з метою:

  • Вбити залишки ракових клітин. Операція не завжди може гарантувати повне видалення всіх ракових клітин, особливо в разі агресивних форм раку. Хіміотерапія може допомогти знищити залишкові ракові клітини, які можуть залишитися після операції, тим самим зменшуючи ризик рецидиву та поширення раку.
  • Знизити ризик утворення метастазів. Хіміотерапія може позитивно вплинути на системний контроль над раком, запобігаючи поширенню ракових клітин на віддалені органи. Це може значно знизити ризик метастазування та покращити прогноз для пацієнта.
  • Продовжити пацієнту життя. Хіміотерапія після операції може покращити загальні результати лікування та виживання пацієнта. Дослідження показують, що комбіноване лікування хіміотерапії та операції може покращити прогноз для багатьох типів раку.
  • Знизити ризик рецидиву. Хіміотерапія після оперативного видалення пухлини може бути важливим етапом у лікуванні раку, сприяючи зниженню ризику рецидиву шляхом знищення залишкових ракових клітин, запобігання метастазуванню та покращенню загального контролю над захворюванням.

Медична команда володіє всіма методами проведення ефективного хімієтерапевтичного лікування, включаючи таргетну та імунотерапію.

У хімієтерапія проводиться БЕЗОПЛАТНО за рахунок НСЗУ.

– найкращий вибір для тих, хто цінує своє здоровʼя і шукає надійного партнера у справі його збереження.

☎️ Телефонуйте вже зараз, записуйтесь на консультацію до найкращих фахівців :

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху