Головна/Чим раніше виявлена хвороба, тим вищі шанси на повне зцілення
11.04.2024

Чим раніше виявлена хвороба, тим вищі шанси на повне зцілення

Злоякісні новоутворення мають безліч різновидів і причин розвитку. Небезпечний рак тим, що може вражати різні органи та системи, а на ранніх стадіях злоякісні процеси не проявляють симптомів, тому при перших тривожних ознаках необхідна консультація онколога. Чим раніше виявлена хвороба, тим вищі шанси на повне зцілення.

До онколога пацієнтів часто направляють лікарі-спеціалісти або сімейний лікар після виявлення патологій у тканинах органу або при порушеннях його функцій, що дає підстави підозрювати злоякісний характер захворювання. Крім того, підставами для консультації можуть бути деякі зміни у показниках крові та/або розладу в роботі різних органів.
Однак нерідко виникають ситуації, коли до онколога потрібно звернутися самостійно і терміново, не очікуючи на прийом сімейного лікаря або іншого фахівця.

Боротьба з раком починається тільки тоді, коли зʼявляється чіткий покроковий план подальших дій. Коли є розуміння, що це за хвороба і які методи її подолання є ефективними.

Шлях пацієнта до одужання в TomoClinic розпочинається з візиту до клінічного онколога. Це фахівець, який володіє сучасними знаннями про лікування всіх видів раку. Він знає міжнародні протоколи, уважно вивчає клінічну ситуацію, анамнез та скарги пацієнта для врахування важливих нюансів. Якщо треба, призначає дообстеження, адже правильна тактика лікування в першу чергу залежить від точного діагнозу.

Після цього кожен випадок захворювання розглядається на мультидисциплінарному консиліумі. В ньому беруть участь фахівці різних спеціальностей. Онкологічний консиліум – це огляд та обговорення плану лікування окремого хворого командою фахівців: клінічного онколога, онколога-спеціаліста, променевого терапевта, хірурга-онколога, рентгенолога, а за потреби – й лікарів інших спеціальностей: радіолога, анестезіолога, кардіолога, судинного хірурга, ендокринолога та ін. Консиліум оцінює стадію онкологічної патології, а крім того – загальний стан пацієнта, наявність важкість супутніх захворювань, прогнози перебігу хвороби та ризики лікування, що допомагає клінічному онкологу визначитися з найбільш ефективною тактикою лікування пацієнта та корекцією супутньої патології чи існуючих або прогнозованих ускладнень.
Складається індивідуальний план лікування – перелік методів і препаратів, що будуть найбільш ефективними у подоланні хвороби.

Почніть боротися з раком вже сьогодні, запишіться на БЕЗКОШТОВНУ консультацію в TomoClinic і дійте!

Запис до онколога: 0800301503

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху