Головна/Щоб новий досвід і нові знання поверталися до наших пацієнтів найефективнішою допомогою
11.04.2024

Щоб новий досвід і нові знання поверталися до наших пацієнтів найефективнішою допомогою

Персоніфікована медицина — це медицина для вас особисто. Це лікування, спрямоване на боротьбу саме з вашою хворобою, а в онкології — з вашою і тільки з вашою пухлиною. Обговорення такого підходу стало однією з основних тем на конгресі Європейського товариства медичної онкології ESMO-2019, який проходив в Барселоні з 27 вересня по 1 жовтня.

Щорічно на грандіозний медичний форум з’їжджаються кращі з кращих — лікарі, вчені, фармацевти з різних країн Європи і світу. Фахівці збираються разом, щоб дізнатися про останні досягнення в онкології і поділитися досвідом.

 width=У ESMO-2019 взяли участь і наші клінічні онкологи: головний лікар Степан Крулько і доктор Фадель Олакі. Фахівці відзначили, що більшість спікерів конгресу доповіли в своїх виступах про результати клінічних досліджень — про ефективність нових препаратів, які діють цілеспрямовано на клітини пухлини.

«Ми переконалися, що йдемо в ногу з часом і ні в чому не відстаємо від європейських колег. Нашим пацієнтам доступні передові методи. Так само, як і в провідних клініках світу, все більше типів раку ми лікуємо за допомогою таргетної терапії та імунотерапії. Адже кожен пацієнт має якісь свої, властиві його організму мутації, т. з. «поломки» генів. Ми їх досліджуємо і підбираємо етапи лікування конкретно під ці мутації. Ось у чому сенс персоніфікованого підходу в онкології», — підкреслив Степан Крулько.

Саме для того, щоб новий досвід і нові знання поверталися до пацієнтів найефективнішою допомогою при лікуванні від раку, наші фахівці беруть участь у міжнародних онкологічних форумах.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху