Головна/Щоб новий досвід і нові знання поверталися до наших пацієнтів найефективнішою допомогою
11.04.2024

Щоб новий досвід і нові знання поверталися до наших пацієнтів найефективнішою допомогою

Персоніфікована медицина — це медицина для вас особисто. Це лікування, спрямоване на боротьбу саме з вашою хворобою, а в онкології — з вашою і тільки з вашою пухлиною. Обговорення такого підходу стало однією з основних тем на конгресі Європейського товариства медичної онкології ESMO-2019, який проходив в Барселоні з 27 вересня по 1 жовтня.

Щорічно на грандіозний медичний форум з’їжджаються кращі з кращих — лікарі, вчені, фармацевти з різних країн Європи і світу. Фахівці збираються разом, щоб дізнатися про останні досягнення в онкології і поділитися досвідом.

 width=У ESMO-2019 взяли участь і наші клінічні онкологи: головний лікар Степан Крулько і доктор Фадель Олакі. Фахівці відзначили, що більшість спікерів конгресу доповіли в своїх виступах про результати клінічних досліджень — про ефективність нових препаратів, які діють цілеспрямовано на клітини пухлини.

«Ми переконалися, що йдемо в ногу з часом і ні в чому не відстаємо від європейських колег. Нашим пацієнтам доступні передові методи. Так само, як і в провідних клініках світу, все більше типів раку ми лікуємо за допомогою таргетної терапії та імунотерапії. Адже кожен пацієнт має якісь свої, властиві його організму мутації, т. з. «поломки» генів. Ми їх досліджуємо і підбираємо етапи лікування конкретно під ці мутації. Ось у чому сенс персоніфікованого підходу в онкології», — підкреслив Степан Крулько.

Саме для того, щоб новий досвід і нові знання поверталися до пацієнтів найефективнішою допомогою при лікуванні від раку, наші фахівці беруть участь у міжнародних онкологічних форумах.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху