Головна/Чи можна отримати дороговартісні медичні послуги в умовах приватної клініки безоплатно?
Степан Крулько
01.05.2024
Життя Клініки

Чи можна отримати дороговартісні медичні послуги в умовах приватної клініки безоплатно?

Чи можна отримати дороговартісні медичні послуги в умовах приватної клініки безоплатно?

ТАК, можна!

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 має договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ), що включає в себе комплекс надання медичних послуг безкоштовних для пацієнта.
При цьому пацієнт буде знаходитися в умовах європейської клініки, отримувати високоякісну медичну допомогу і не сплачувати власні кошти.

Про НСЗУ

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. НСЗУ є національним страховиком, який укладає договори із закладами охорони здоров’я та закуповує у них послуги з медичного обслуговування населення.

Послуги, які можна отримати у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 безоплатно за Програмою медичних гарантій:

  • консультації фахівців;
  • діагностика;
  • лікування.

Наша клініка надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та лікування в одному місці.

Хто може отримати послуги за НСЗУ у TomoClinic м. Кропивницький?
Наша клініка співпрацює з НСЗУ на користь пацієнтів з будь-яких куточків України: кожен може отримати безоплатно послуги за Програмою медичних гарантій.

Що потрібно для отримання послуг за НСЗУ у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜:

  • мати електронне направлення від лікаря;
  • відповідати віковим вимогам, які встановлені Програмою державних медичних гарантій;
  • 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 зателефонувати та записатися!

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху