Головна/Cимптоми раку простати можуть проявитися в трьох «неочікуваних» частинах тіла
11.04.2024

Cимптоми раку простати можуть проявитися в трьох «неочікуваних» частинах тіла

Раком простати страждає кожен шостий чоловік протягом життя. Як і у випадку з будь-якою хворобою, чим раніше буде виявлена ​​проблема, тим більше шансів на одужання.

Про які симптоми потрібно знати?

Це надзвичайно поширене захворювання не пов’язане з факторами ризику, які можна попередити. Тому, якщо ви чоловік, у вас є ризик розвитку раку простати.

Причому симптоми можуть проявитися в «неочікуваних» місцях.
Якщо ви відчуваєте біль в стегнах, хребті або верхній частини ніг, зверніться до уролога або онколога якомога швидше.

Інші ознаки раку простати можуть включати дискомфорт під час еякуляції та / або труднощі з досягненням ерекції.
Можуть виникнути проблеми з сечовипусканням, наприклад слабкий струмінь або сечовипускання непостійне, з зупинками.

Про часте сечовипускання в нічний час, яке супроводжується болем або печінням, а також, якщо у вашій сечі або спермі є кров, теж необхідно повідомити лікаря.
Крім того, ви повинні знати, що часто на ранній стадії рак простати не проявляє симптомів. Тому варто відвідати лікаря-уролога, особливо після 45 років, щоб переконатися, що ви здорові.

Щоб ознайомитися з методами лікування і діагностики в TomoСlinic, залиште заявку на нашому сайті, і консультанти дадуть відповіді на ваші запитання.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху