Головна/Cимптоми раку простати можуть проявитися в трьох «неочікуваних» частинах тіла
11.04.2024

Cимптоми раку простати можуть проявитися в трьох «неочікуваних» частинах тіла

Раком простати страждає кожен шостий чоловік протягом життя. Як і у випадку з будь-якою хворобою, чим раніше буде виявлена ​​проблема, тим більше шансів на одужання.

Про які симптоми потрібно знати?

Це надзвичайно поширене захворювання не пов’язане з факторами ризику, які можна попередити. Тому, якщо ви чоловік, у вас є ризик розвитку раку простати.

Причому симптоми можуть проявитися в «неочікуваних» місцях.
Якщо ви відчуваєте біль в стегнах, хребті або верхній частини ніг, зверніться до уролога або онколога якомога швидше.

Інші ознаки раку простати можуть включати дискомфорт під час еякуляції та / або труднощі з досягненням ерекції.
Можуть виникнути проблеми з сечовипусканням, наприклад слабкий струмінь або сечовипускання непостійне, з зупинками.

Про часте сечовипускання в нічний час, яке супроводжується болем або печінням, а також, якщо у вашій сечі або спермі є кров, теж необхідно повідомити лікаря.
Крім того, ви повинні знати, що часто на ранній стадії рак простати не проявляє симптомів. Тому варто відвідати лікаря-уролога, особливо після 45 років, щоб переконатися, що ви здорові.

Щоб ознайомитися з методами лікування і діагностики в TomoСlinic, залиште заявку на нашому сайті, і консультанти дадуть відповіді на ваші запитання.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху