Головна/Де отримати ефективне та безпечне лікування новоутворень молочної залози?
11.04.2024

Де отримати ефективне та безпечне лікування новоутворень молочної залози?

Перший крок пацієнта — звернення до кваліфікованого лікаря-онколога та отримання повноцінної консультації. Другий крок — якісна діагностика. Третій — лікування.

Ви дізнаєтеся, що для новоутворень молочної залози одним з найефективніших методів виявилася саме променева терапія на сучасних лінійних прискорювачах. Саме таке обладнання встановлене в центрі TomoClinic (Кропивницький).

На відміну від застарілих кобальтових апаратів ми можемо максимально точно та рівномірно опромінити необхідну ділянку, при цьому захистити серце, легені та інші критично важливі органи. Це допоможе запобігти у майбутньому появі ішемічної хвороби серця, інфаркту, порушення ритму, фіброзу легенів з дихальною недостатністю. Захищаючи протилежну молочну залозу, ми зменшуємо ризик виникнення так званого «індукованого» («наведеного») раку.

Точне та рівномірне опромінення — це запорука якості лікування:

• кожна найменша частка опромінювального об’єму отримає необхідну лікувальну дозу
• не буде зон «недоопромінення», що може призвести до виникнення рецидиву
• не буде зон «переопромінення», що може призвести до значних променевих ускладнень

На першому малюнку ви бачите моделювання того, як розподіляються дози опромінення на лінійному прискорювачі, на другому — як це відбувається на кобальтовому апараті. Наочно переконайтеся у принципах лікування на різних апаратах.

По всім питанням щодо сучасної променевої терапії телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84. Ми з радістю відповімо!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху