Головна/Де отримати ефективне та безпечне лікування новоутворень молочної залози?
11.04.2024

Де отримати ефективне та безпечне лікування новоутворень молочної залози?

Перший крок пацієнта — звернення до кваліфікованого лікаря-онколога та отримання повноцінної консультації. Другий крок — якісна діагностика. Третій — лікування.

Ви дізнаєтеся, що для новоутворень молочної залози одним з найефективніших методів виявилася саме променева терапія на сучасних лінійних прискорювачах. Саме таке обладнання встановлене в центрі TomoClinic (Кропивницький).

На відміну від застарілих кобальтових апаратів ми можемо максимально точно та рівномірно опромінити необхідну ділянку, при цьому захистити серце, легені та інші критично важливі органи. Це допоможе запобігти у майбутньому появі ішемічної хвороби серця, інфаркту, порушення ритму, фіброзу легенів з дихальною недостатністю. Захищаючи протилежну молочну залозу, ми зменшуємо ризик виникнення так званого «індукованого» («наведеного») раку.

Точне та рівномірне опромінення — це запорука якості лікування:

• кожна найменша частка опромінювального об’єму отримає необхідну лікувальну дозу
• не буде зон «недоопромінення», що може призвести до виникнення рецидиву
• не буде зон «переопромінення», що може призвести до значних променевих ускладнень

На першому малюнку ви бачите моделювання того, як розподіляються дози опромінення на лінійному прискорювачі, на другому — як це відбувається на кобальтовому апараті. Наочно переконайтеся у принципах лікування на різних апаратах.

По всім питанням щодо сучасної променевої терапії телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84. Ми з радістю відповімо!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями. Лікування
12.11.2024

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Імунотерапія відкрила нові можливості в лікуванні раку, допомагаючи імунній системі пацієнта самостійно боротися з пухлиною. На відміну від традиційних методів, як-от хіміо- та променева терапія, імунотерапія активує природні захисні сили організму, щоб він зміг розпізнати і атакувати ракові клітини. Такий підхід стає особливо ефективним для пацієнтів з пізніми стадіями раку або тих, у кого хвороба […]

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.
Степан Крулько
Паліативна допомога в онкології Лікування
8.11.2024

Паліативна допомога в онкології

Паліативна допомога в онкології: важливість паліативної допомоги для поліпшення якості життя пацієнтів на пізніх стадіях хвороби. Паліативна допомога в онкології забезпечує неоціненну підтримку пацієнтам на пізніх стадіях захворювання, покращуючи їхню якість життя. Основна мета паліативної допомоги — не боротьба з раком як таким, а зменшення симптомів, таких як біль, слабкість, нудота, а також поліпшення емоційного […]

СЕРЬОГІНА
Наталія Серьогіна
Генетичні мутації та рак Лікування
5.11.2024

Генетичні мутації та рак

Генетичні мутації та рак: як генетичні фактори впливають на розвиток раку та можливості персоналізованої медицини. Генетичні мутації грають вирішальну роль у розвитку раку, впливаючи на роботу клітин та здатність організму контролювати їхній ріст. Мутації можуть бути як спадковими, так і набутими. Спадкові мутації передаються від батьків, і вони становлять близько 5-10% усіх випадків раку. Наприклад, […]

Генетичні мутації та рак
Степан Крулько
Доверху