Головна/Де отримати ефективне та безпечне лікування новоутворень молочної залози?
11.04.2024

Де отримати ефективне та безпечне лікування новоутворень молочної залози?

Перший крок пацієнта — звернення до кваліфікованого лікаря-онколога та отримання повноцінної консультації. Другий крок — якісна діагностика. Третій — лікування.

Ви дізнаєтеся, що для новоутворень молочної залози одним з найефективніших методів виявилася саме променева терапія на сучасних лінійних прискорювачах. Саме таке обладнання встановлене в центрі TomoClinic (Кропивницький).

На відміну від застарілих кобальтових апаратів ми можемо максимально точно та рівномірно опромінити необхідну ділянку, при цьому захистити серце, легені та інші критично важливі органи. Це допоможе запобігти у майбутньому появі ішемічної хвороби серця, інфаркту, порушення ритму, фіброзу легенів з дихальною недостатністю. Захищаючи протилежну молочну залозу, ми зменшуємо ризик виникнення так званого «індукованого» («наведеного») раку.

Точне та рівномірне опромінення — це запорука якості лікування:

• кожна найменша частка опромінювального об’єму отримає необхідну лікувальну дозу
• не буде зон «недоопромінення», що може призвести до виникнення рецидиву
• не буде зон «переопромінення», що може призвести до значних променевих ускладнень

На першому малюнку ви бачите моделювання того, як розподіляються дози опромінення на лінійному прискорювачі, на другому — як це відбувається на кобальтовому апараті. Наочно переконайтеся у принципах лікування на різних апаратах.

По всім питанням щодо сучасної променевої терапії телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84. Ми з радістю відповімо!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху