Головна/День боротьби проти раку — це кожен наш день
11.04.2024

День боротьби проти раку — це кожен наш день

Сьогодні 4 лютого. Весь світ визначає День боротьби проти раку. Мета – нагадати громадськості про проблему поширення онкологічних захворювань, дати якнайбільше інформації про підходи до профілактики, раннього виявлення та лікування.

У той же час для нашого центру кожен день — це День боротьби з раком. Ми працюємо для тих, у кого діагностували злоякісну пухлину — для тих, у кого хвороба перевернула життя «з ніг на голову».

Тому як важливе доповнення до лікування ми приділяємо увагу життєвим питанням, історіям людей, хворих на рак, та їхнім родинам. Адже грізна недуга не лише змінює життя пацієнта, а й впливає на життя його близьких, колег та друзів… Рак вражає всіх, хто поряд.

Само онкологічне лікування стає дедалі складнішим, проводиться у кількох відділеннях нашої клініки. І кожна людина, яка звертається до нас за допомогою, опиняється в центрі команди досвідчених лікарів і кваліфікованого, дбайливого середнього медперсоналу. Ми завжди враховуємо не лише технічні та медичні можливості лікування, а й загальний стан здоров’я пацієнта, його побажання. Разом із пацієнтом підбираємо індивідуальне лікування, тобто разом приймаємо виважене оптимальне рішення у кожному конкретному випадку.

Завдяки такому підходу до роботи ми краще дізнаємося про пацієнта як про особистість. З іншого боку, люди отримують краще уявлення про варіанти лікування, особливо про переваги різних варіантів у короткостроковій та довгостроковій перспективі та стосовно свого повсякденного життя.

Щодня ми не тільки лікуємо, а й робимо все можливе для того, щоб люди більше знали про рак, щоб не боялися, проходили скринінг та вчасно зверталися до лікарів при будь-яких тривожних ознаках. На нашому сайті та сторінках у соціальних мережах можна знайти відповіді на безліч найважливіших питань: наприклад, про те, як розпізнати певні типи раку; що дає пацієнтам участь у клінічних дослідженнях; що таке рідкісні види раку та як їх лікують; чому важливий мультидисциплінарний консиліум; у чому сенс застосування високих технологій при променевому лікуванні та багато інших.

Ви також можете отримати відповіді на питання про те, що таке імунотерапія і таргетна терапія, які операції ми проводимо, у чому переваги лапароскопічних хірургічних втручань.

Бажаєте дізнатися про ці та інші важливі цікаві теми? Читайте більше новин і статей на нашому сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху