Головна/День боротьби проти раку — це кожен наш день
11.04.2024

День боротьби проти раку — це кожен наш день

Сьогодні 4 лютого. Весь світ визначає День боротьби проти раку. Мета – нагадати громадськості про проблему поширення онкологічних захворювань, дати якнайбільше інформації про підходи до профілактики, раннього виявлення та лікування.

У той же час для нашого центру кожен день — це День боротьби з раком. Ми працюємо для тих, у кого діагностували злоякісну пухлину — для тих, у кого хвороба перевернула життя «з ніг на голову».

Тому як важливе доповнення до лікування ми приділяємо увагу життєвим питанням, історіям людей, хворих на рак, та їхнім родинам. Адже грізна недуга не лише змінює життя пацієнта, а й впливає на життя його близьких, колег та друзів… Рак вражає всіх, хто поряд.

Само онкологічне лікування стає дедалі складнішим, проводиться у кількох відділеннях нашої клініки. І кожна людина, яка звертається до нас за допомогою, опиняється в центрі команди досвідчених лікарів і кваліфікованого, дбайливого середнього медперсоналу. Ми завжди враховуємо не лише технічні та медичні можливості лікування, а й загальний стан здоров’я пацієнта, його побажання. Разом із пацієнтом підбираємо індивідуальне лікування, тобто разом приймаємо виважене оптимальне рішення у кожному конкретному випадку.

Завдяки такому підходу до роботи ми краще дізнаємося про пацієнта як про особистість. З іншого боку, люди отримують краще уявлення про варіанти лікування, особливо про переваги різних варіантів у короткостроковій та довгостроковій перспективі та стосовно свого повсякденного життя.

Щодня ми не тільки лікуємо, а й робимо все можливе для того, щоб люди більше знали про рак, щоб не боялися, проходили скринінг та вчасно зверталися до лікарів при будь-яких тривожних ознаках. На нашому сайті та сторінках у соціальних мережах можна знайти відповіді на безліч найважливіших питань: наприклад, про те, як розпізнати певні типи раку; що дає пацієнтам участь у клінічних дослідженнях; що таке рідкісні види раку та як їх лікують; чому важливий мультидисциплінарний консиліум; у чому сенс застосування високих технологій при променевому лікуванні та багато інших.

Ви також можете отримати відповіді на питання про те, що таке імунотерапія і таргетна терапія, які операції ми проводимо, у чому переваги лапароскопічних хірургічних втручань.

Бажаєте дізнатися про ці та інші важливі цікаві теми? Читайте більше новин і статей на нашому сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху