Головна/Діагностика хвороб в інтернеті: так чи ні?
11.04.2024

Діагностика хвороб в інтернеті: так чи ні?

Є хвороба, є й бажання дізнатися про неї якнайбільше. Інтернет може допомогти у загальних питаннях енциклопедичного характеру, але гортати історії з форумів, вишукувати знайомі симптоми і трактувати їх на свій лад — не краща ідея.

Часто на очі трапляється негативний досвід інших пацієнтів і це може знизити довіру до лікування і віру в свої сили. «Інтернет»-діагностика може забрати цінний час і бажання пройти обстеження, що допомогло б точно і вчасно встановити діагноз.

Онкозахворювання підступні: біль та симптоми можуть бути відсутніми на ранніх стадіях, доволі часто хворобу виявляють випадково на дослідженні. Якщо ж хвороба себе проявляє, то не завжди точно вказує на джерело запалення.

Наприклад, у жінки з’явився біль в грудях. В інтернеті вам не проведуть діагностику, а швидше за все порадять пігулки для знеболення. До кардіолога жінка також не піде, перевірити легені не вважатиме за потрібне. Інший приклад — у чоловіка з’явився біль у стегнах, хребті або верхній частині ніг. Так може проявляти себе патологія простати. Але чоловік випив знеболювальне і прочитав в інтернеті, що подібне «буває», і не несе серйозних наслідків.

Не потерпайте від болю та дискомфорту, не робіть самодіагностику в інтернеті, а звертайтеся до професіоналів. Адже необхідно зрозуміти причину проблеми і вчасно почати лікування.

Лікар приділить достатньо уваги вашій ситуації: зробить детальній огляд, проведе комплексну консультацію, задасть необхідні запитання, спрямує на обстеження і призначить лікування.

Якщо турбує невизначений біль, звертайтесь виключно до кваліфікованих лікарів. Обстеження — вірний спосіб виявити хворобу та запорука успішного лікування.

Наш телефон — 0 800 30 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху