Головна/Діагностовано рак. Що далі?
11.04.2024

Діагностовано рак. Що далі?

І щойно звучить діагноз, одне за одним постають питання: що це за хвороба, як лікувати, куди звертатися, що взагалі робити?!

Не завжди вдається одразу все зʼясувати, щоб прийняти виважене рішення. У пошуках відповідей пацієнти звертаються в один медичний заклад, потім в інший. І раптом зʼясовується, що отримані рекомендації щодо початку лікування відрізняються.

Що робити в такій ситуації?

Як прийняти рішення, від якого залежить здоровʼя і навіть життя?

По-перше, зберігайте спокій. Ми розуміємо, наскільки важко впоратися з емоціями. Проте, всі серйозні рішення потрібно приймати розумно та усвідомлено. Надмірне хвилювання – ненадійний порадник і поганий  помічник.

Існує думка, що розпочинати лікування потрібно негайно.

Так, варто поспішати, але робити це дуже виважено. Тому, не бійтеся затримки у кілька днів, щоб почути ще одну думку та знайти лікаря, якому довіряєте, медичний заклад, де ви отримаєте найкращу медичну допомогу.

Фахівці готові відповісти на всі питання, повʼязані з діагностикою та лікуванням раку. Ми ретельно підходимо до кожного клінічного випадку: тактику лікування завжди визначає консиліум фахівців різних спеціальностей. Саме так враховуються всі нюанси хвороби та стану пацієнта і складається план правильних дій. І одразу після цього розпочинається лікування – без втрати часу, без розгубленості пацієнта, без зайвих рухів, обстежень і призначень.

За Програмою медичних гарантій більшість лікувально-діагностичних послуг у є БЕЗОПЛАТНИМИ для пацієнтів!

Якщо ви цінуєте своє здоровʼя та час, для вас важливі результат, якість, комфорт та сервіс – обирайте !

Запис на безоплатну консультацію онколога: 0800301503

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями. Лікування
12.11.2024

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Імунотерапія відкрила нові можливості в лікуванні раку, допомагаючи імунній системі пацієнта самостійно боротися з пухлиною. На відміну від традиційних методів, як-от хіміо- та променева терапія, імунотерапія активує природні захисні сили організму, щоб він зміг розпізнати і атакувати ракові клітини. Такий підхід стає особливо ефективним для пацієнтів з пізніми стадіями раку або тих, у кого хвороба […]

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.
Степан Крулько
Паліативна допомога в онкології Лікування
8.11.2024

Паліативна допомога в онкології

Паліативна допомога в онкології: важливість паліативної допомоги для поліпшення якості життя пацієнтів на пізніх стадіях хвороби. Паліативна допомога в онкології забезпечує неоціненну підтримку пацієнтам на пізніх стадіях захворювання, покращуючи їхню якість життя. Основна мета паліативної допомоги — не боротьба з раком як таким, а зменшення симптомів, таких як біль, слабкість, нудота, а також поліпшення емоційного […]

СЕРЬОГІНА
Наталія Серьогіна
Генетичні мутації та рак Лікування
5.11.2024

Генетичні мутації та рак

Генетичні мутації та рак: як генетичні фактори впливають на розвиток раку та можливості персоналізованої медицини. Генетичні мутації грають вирішальну роль у розвитку раку, впливаючи на роботу клітин та здатність організму контролювати їхній ріст. Мутації можуть бути як спадковими, так і набутими. Спадкові мутації передаються від батьків, і вони становлять близько 5-10% усіх випадків раку. Наприклад, […]

Генетичні мутації та рак
Степан Крулько
Доверху