Головна/Діагностовано рак. Що далі?
11.04.2024

Діагностовано рак. Що далі?

І щойно звучить діагноз, одне за одним постають питання: що це за хвороба, як лікувати, куди звертатися, що взагалі робити?!

Не завжди вдається одразу все зʼясувати, щоб прийняти виважене рішення. У пошуках відповідей пацієнти звертаються в один медичний заклад, потім в інший. І раптом зʼясовується, що отримані рекомендації щодо початку лікування відрізняються.

Що робити в такій ситуації?

Як прийняти рішення, від якого залежить здоровʼя і навіть життя?

По-перше, зберігайте спокій. Ми розуміємо, наскільки важко впоратися з емоціями. Проте, всі серйозні рішення потрібно приймати розумно та усвідомлено. Надмірне хвилювання – ненадійний порадник і поганий  помічник.

Існує думка, що розпочинати лікування потрібно негайно.

Так, варто поспішати, але робити це дуже виважено. Тому, не бійтеся затримки у кілька днів, щоб почути ще одну думку та знайти лікаря, якому довіряєте, медичний заклад, де ви отримаєте найкращу медичну допомогу.

Фахівці готові відповісти на всі питання, повʼязані з діагностикою та лікуванням раку. Ми ретельно підходимо до кожного клінічного випадку: тактику лікування завжди визначає консиліум фахівців різних спеціальностей. Саме так враховуються всі нюанси хвороби та стану пацієнта і складається план правильних дій. І одразу після цього розпочинається лікування – без втрати часу, без розгубленості пацієнта, без зайвих рухів, обстежень і призначень.

За Програмою медичних гарантій більшість лікувально-діагностичних послуг у є БЕЗОПЛАТНИМИ для пацієнтів!

Якщо ви цінуєте своє здоровʼя та час, для вас важливі результат, якість, комфорт та сервіс – обирайте !

Запис на безоплатну консультацію онколога: 0800301503

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху