Головна/ДО УВАГИ ЖІНОК! БЕЗКОШТОВНА ПОСЛУГА: МАМОГРАФІЯ
11.04.2024

ДО УВАГИ ЖІНОК! БЕЗКОШТОВНА ПОСЛУГА: МАМОГРАФІЯ

Мамографію, дослідження молочних залоз, у TomoClinic ви можете пройти безкоштовно. Єдина умова — для отримання послуги вам необхідно мати направлення (в електронному вигляді — згідно з нормативними документами НСЗУ) від сімейного лікаря або фахівця, у якого ви проходите лікування або спостереження.

Нагадуємо, що за міжнародними рекомендаціями мамографію потрібно проходити щорічно жінкам від 40 років і старше.

Таке профілактичне обстеження молочних залоз називається скринінгом. Якщо у вас є сімейна історія раку грудей (хворіла мама, бабуся, тітка або сестра), лікар може порекомендувати вам починати скринінг у більш ранньому віці.

Якщо ж ви звертаєтеся з будь-якими симптомами — наприклад, виявили ущільнення в залозі, з’явилася хворобливість або інші зміни, — така мамографія називається діагностичною.

Мамографія проводиться для того, щоб виключити або виявити захворювання молочних залоз на ранній, виліковній стадії. Саме мамографія дозволяє фахівцеві побачити пухлину «в зародку», коли іншими способами знайти її на самому початку розвитку неможливо.

Світовим досягненням у медицині стала цифрова мамографія і комп’ютерні системи для виявлення будь-яких відхилень від норми, що істотно знижує променеве навантаження при проведенні дослідження і підвищує точність результатів.

У нашому центрі ви пройдете цифрову мамографію на одному з найсучасніших апаратів Siemens Mammomat — новітня розробка німецької компанії Siemens. Це комфортно, швидко і безпечно.

Запишіться на обстеження за телефонами, вказаними на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху