Головна/Допомога психолога родині пацієнта з онкологічним захворюванням.
11.04.2024

Допомога психолога родині пацієнта з онкологічним захворюванням.

Важко уявити, що наполеглива онкологічна хвороба може стати перевіркою не лише для самого хворого, а й для його близьких. Сама по собі боротьба зі страхом, тривогою та втомою може справити великий психологічний стрес на всю сім’ю. Що ж робити, де шукати підтримки?

У цій ситуації, важливо пам’ятати, що онкологічна психологічна допомога існує, і вона може стати справжнім порятунком для родичів онкохворого.

Якими можуть бути переваги звернення до онкопсихолога? В першу чергу, він знає, як знайти спільну мову з хворим і близькими, забезпечити підтримку та поради, щоб родина чула себе підтриманою та зрозумілою в складний момент.

Онкопсихолог також допомагає відновити зв’язки між родичами, розповісти про етапи хвороби, так щоб били вирішеними питання, які бурилися в голові. Це дає можливість сім’ї врахувати побажання хворого, організувати необхідний догляд та взяти на себе частину навантаження.

Онкопсихолог допомагає покращити комунікацію в родині, розвивати копінг-стратегії, які полегшують процес лікування та забезпечують здорове середовище для всіх членів родини.

Нарешті, онкопсихолог допомагає розвивати резилієнтність і сприяє психологічному самопізнанню та самопрояву у родичів онкохворого.

Не стидайтеся шукати допомоги, якщо ви близькі до онкохворих. Зверніться до професійного онкопсихолога, який вам допоможе знайти виправдання, дати вам підтримку, порадити та виправити нестачу інформації, щоб ви могли пройти цей шлях разом зі своїми близькими.

Пам’ятайте, ви не самі, і важкий шлях боротьби з онкологією можна пройти, зберігши міцні родинні зв’язки та підтримуючи один одного на кожному кроці.

0800 30 15 03 – запис на консультацію психолога.

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху