Головна/Естетична хірургія у Кропивницькому
11.04.2024

Естетична хірургія у Кропивницькому

Завдяки сучасним технологіям та «золотим» рукам хірурги допомагають жінкам виглядати молодше і красивіше, повертається впевненість, привабливість і сила.
Наш центр спеціалізується на пластичній хірургії грудей: фахівці змінюють розмір молочних залоз, поліпшують їх об’їм та форму, додають пружності та роблять підтяжку.

При цьому хірург використовує методи мамопластики та сучасні імпланти різноманітних розмірів і форм.

Які показання до пластичної операції?

• Дуже маленькі, великі або деформовані груди
• Провисання або опущення грудей (птоз)
• Асиметрія молочних залоз
• Емоційний і психологічний дискомфорт через розмір молочних залоз

Для пластичної операції молочних залоз вам не потрібно звертатися до зарубіжних клінік — кваліфіковані спеціалісти поліпшать естетику грудей в Кропивницькому.
Провідний хірург Дмитро Караськов має великий досвід проведення пластичних операцій грудей на високому рівні. В клініці на вас очікує якісний та естетичний результат операції, який співпаде з вашими очікуваннями.

Після деяких захворювань молочних залоз необхідна корекція форми грудей, тож наші фахівці також зможуть допомогти у подібних ситуаціях.

На всі ваші питання відповіді дають наші консультанти за телефоном 0 800 30 15 03. Ставайте красивішими завдяки зусиллям хірургів!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху