Головна/Естетична хірургія у Кропивницькому
11.04.2024

Естетична хірургія у Кропивницькому

Завдяки сучасним технологіям та «золотим» рукам хірурги допомагають жінкам виглядати молодше і красивіше, повертається впевненість, привабливість і сила.
Наш центр спеціалізується на пластичній хірургії грудей: фахівці змінюють розмір молочних залоз, поліпшують їх об’їм та форму, додають пружності та роблять підтяжку.

При цьому хірург використовує методи мамопластики та сучасні імпланти різноманітних розмірів і форм.

Які показання до пластичної операції?

• Дуже маленькі, великі або деформовані груди
• Провисання або опущення грудей (птоз)
• Асиметрія молочних залоз
• Емоційний і психологічний дискомфорт через розмір молочних залоз

Для пластичної операції молочних залоз вам не потрібно звертатися до зарубіжних клінік — кваліфіковані спеціалісти поліпшать естетику грудей в Кропивницькому.
Провідний хірург Дмитро Караськов має великий досвід проведення пластичних операцій грудей на високому рівні. В клініці на вас очікує якісний та естетичний результат операції, який співпаде з вашими очікуваннями.

Після деяких захворювань молочних залоз необхідна корекція форми грудей, тож наші фахівці також зможуть допомогти у подібних ситуаціях.

На всі ваші питання відповіді дають наші консультанти за телефоном 0 800 30 15 03. Ставайте красивішими завдяки зусиллям хірургів!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху