Головна/Фахівці УЦТ на міжнародній конференції «ESTRO 35» в Турині
11.04.2024

Фахівці УЦТ на міжнародній конференції «ESTRO 35» в Турині

29 квітня – 3 травня фахівці «Українського Центру Томотерапії» взяли участь в конференції «ESTRO 35», яка проходила в Турині (Італія).

Заснована в 1980 році, ESTRO (the European SocieTy for Radiotherapy & Oncology) – Європейське товариство променевої терапії та онкології, є некомерційною і науковою організацією, яка сприяє розвитку радіаційної онкології з метою поліпшення медичного обслуговування пацієнтів, в комплексному лікуванні раку.

ESTRO налічує більш ніж 5 000 членів в Європі і за її межами. Організація підтримує фахівців з радіаційної онкології в своїй повсякденній практиці: онкологів, медичних фізиків, радіобіологів і радіаційних терапевтів, все онкологічне співтовариство.

Місія ESTRO полягає в сприянні інноваціям, дослідженням і поширенню науки за допомогою своїх конгресів, спеціальних нарад, навчальних курсів і публікацій.

«Український Центр Томотерапії» представляли Наталія Серьогіна (завідувачка радіологічного відділення), Алла Кухар (променевої терапевт), а також Дмитро Синчук (медичний фізик). Обмін досвідом із зарубіжними колегами, нові відомості про сучасні технології та методики лікування, вдосконалення своїх знань – запорука ефективного та дбайливого лікування раку для наших пацієнтів.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху