Головна/Фахівці УЦТ взяли участь в паризькій конференції «Олігометастази і повторне опромінення: нові горизонти в радіотерапії»
11.04.2024

Фахівці УЦТ взяли участь в паризькій конференції «Олігометастази і повторне опромінення: нові горизонти в радіотерапії»

5-6 лютого 2016 року в Парижі відбулася конференція AERO, метою якої було встановлення консенсусу в питанні ставлення до складних випадків в стереотаксической радіотерапії та радіохірургії.

Основними темами конференції були лікування одиночних метастазів будь-яких локалізацій і повторне опромінення пухлин. «Український Центр Томотерапіі» представляли: завідувач відділенням променевої терапії Наталія Серьогіна і інженер-радіолог (медичний фізик) Олексій Зінвалюк.

У конференції взяли участь більше 160 чоловік з 15 країн світу. З доповідями виступили такі відомі вчені як Mack Roach з Каліфорнійського університету, Roberto Orecchia з Європейського інституту онкології, Vincent Khoo з Королівського госпіталю Великобританії. Росія і Україна були представлені фахівцями з уфимського центру ядерної медицини «ПЕТ-Технолоджі», Московських «Онкостоп», НДІ НХ ім.Н.Н.Бурденко і МНІОІ ім. М. О. Семашка, центру ім. Дмитра Рогачова.

Результати конференції підтвердили, що вітчизняні клініки знаходяться на одному рівні з провідними світовими центрами і наші фахівці надають високоспеціалізовану допомогу в області радіохірургії нарівні з європейськими колегами.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху