Головна/Головний лікар TomoClinic на світовому симпозіумі онкологів
11.04.2024

Головний лікар TomoClinic на світовому симпозіумі онкологів

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Peace and Development Foundation та «Американської асоціації дослідників раку» Степан Крулько отримав можливість відвідати один із наймасштабніших медичних симпозіумів світу в Орландо (Флорида, США). Під час візиту він обговорив з колегами низку питань, серед яких — відновлення клінічних програм в Україні. Адже з початком широкомасштабного вторгнення ворога до нашої країни нові клінічні дослідження були призупинені.

Пацієнти втратили доступ до сучасних безкоштовних ліків, а лікарі — до участі у наукових програмах і трендових підходах лікування онкологічних пацієнтів.

Степан Іванович доповів про те, як відбувається лікувальний процес в Україні в умовах війни і з якими викликами стикаються наші пацієнти та онкологи.

Однією з надзвичайних була зустріч з керівництвом «Американської асоціації дослідників раку» та редакторами відомих медичних журналів. Симпозіум дозволив започаткувати співпрацю лікувальних та наукових установ України та США. Плідні перемовини відбулися з винахідником імунотерапії, лауреатом Нобелівської премії — доктором Джеймсом Еллісоном, та видатними вченими в галузі імунології.

Степан Крулько, головний лікар TomoClinic: «Ця зустріч доводить, що немає нічого неможливого, треба просто віддано працювати у своєму напрямку! Україна гідна бути серед провідних науковців, багато науки твориться у світі завдяки фондам та грантам. Маємо надію, що і в Україні будуть створені потужні фонди, які зможуть фінансувати розвиток наукової діяльності в медичних закладах та університетах.

Американські колеги відмічають, що українські фахівці надзвичайно розумні. Ми можемо і будемо в тренді світової науки, але нам потрібно декілька речей: обладнання, гідна оплата праці та підтримка. Я вірю, що якщо спільно працювати та шукати можливості, мрії будуть збуватись!»

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху