Головна/Головний лікар TomoClinic на світовому симпозіумі онкологів
11.04.2024

Головний лікар TomoClinic на світовому симпозіумі онкологів

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Peace and Development Foundation та «Американської асоціації дослідників раку» Степан Крулько отримав можливість відвідати один із наймасштабніших медичних симпозіумів світу в Орландо (Флорида, США). Під час візиту він обговорив з колегами низку питань, серед яких — відновлення клінічних програм в Україні. Адже з початком широкомасштабного вторгнення ворога до нашої країни нові клінічні дослідження були призупинені.

Пацієнти втратили доступ до сучасних безкоштовних ліків, а лікарі — до участі у наукових програмах і трендових підходах лікування онкологічних пацієнтів.

Степан Іванович доповів про те, як відбувається лікувальний процес в Україні в умовах війни і з якими викликами стикаються наші пацієнти та онкологи.

Однією з надзвичайних була зустріч з керівництвом «Американської асоціації дослідників раку» та редакторами відомих медичних журналів. Симпозіум дозволив започаткувати співпрацю лікувальних та наукових установ України та США. Плідні перемовини відбулися з винахідником імунотерапії, лауреатом Нобелівської премії — доктором Джеймсом Еллісоном, та видатними вченими в галузі імунології.

Степан Крулько, головний лікар TomoClinic: «Ця зустріч доводить, що немає нічого неможливого, треба просто віддано працювати у своєму напрямку! Україна гідна бути серед провідних науковців, багато науки твориться у світі завдяки фондам та грантам. Маємо надію, що і в Україні будуть створені потужні фонди, які зможуть фінансувати розвиток наукової діяльності в медичних закладах та університетах.

Американські колеги відмічають, що українські фахівці надзвичайно розумні. Ми можемо і будемо в тренді світової науки, але нам потрібно декілька речей: обладнання, гідна оплата праці та підтримка. Я вірю, що якщо спільно працювати та шукати можливості, мрії будуть збуватись!»

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху