Головна/Хірург-онколог, лікар-уролог Ярослав Пароконний: «4 проколи, мінімальна травма, без антибіотиків, виписка на третю добу». Представляємо клінічний випадок
11.04.2024

Хірург-онколог, лікар-уролог Ярослав Пароконний: «4 проколи, мінімальна травма, без антибіотиків, виписка на третю добу». Представляємо клінічний випадок

Ще недавно, коли потрібна була операція з приводу новоутворення наднирника, пацієнти з різних регіонів України приїжджали в столицю — зверталися до медичних установ Києва. На щастя, ситуація змінюється стрімко, і тепер лікарі нашого центру успішно виконують такі хірургічні втручання, причому з використанням малотравматичноголапароскопічного методу (без великих розрізів).

Як яскравий приклад представляємо клінічний випадок: пацієнтка з первинною злоякісною пухлиною легеніта метастазами в наднирник і головний мозок.

Для визначення оптимальної тактики лікування необхідно було провести біопсію з наступним гістологічним аналізом утворення. Видалення наднирника для отримання матеріалу з пухлини — це найбільш доступний спосіб, у тому числі і найменш травматичний для пацієнтки.

Варто відзначити, що операція при ураженні наднирників— технічно складне втручання, що вимагає від фахівців майстерного володіння технікою проведення. Наша хірургічна бригада блискуче впоралася із задачеюзлапароскопічного видалення надниркової залози.

Лікар-уролог, хірург-онколог Ярослав Пароконний зазначає: «Усього 4 проколи черевної стінки для введення інструментів і видалення ураженого пухлиною органу, мінімальна травма, мінімум антибіотиків, без застосування сильнодіючих препаратів. Пацієнтка виписана на третю добу з гарним самопочуттям».

Тобто цей клінічний випадок — ще один привід нагадати вам про безумовні перевагилапароскопічного методу:

  • малотравматичність і швидке відновлення після операції;
  • безболісність у післяопераційний період;
  • короткий термін госпіталізації;
  • косметичний ефект — відсутність шрамів і рубців після загоєння рани.

 width=Наш центр оснащений сучасним відео-ендоскопічним обладнанням, що дозволяє виконувати всі маніпуляції з високою точністю.

Проводимо різні урологічні операції, в тому числі і видалення пухлин надниркових залоз. Підбираємо лікування для кожної людини, яка звертається до нас за допомогою, з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Важливо розуміти —щоб призначити грамотне лікування, необхідно провести ретельне обстеження пацієнта. У нашій клініці можна пройти якіснудіагностику, куди входять усі сучасні та ефективні методи.

Якщо у вас виникли питання або необхідно записатися на прийом до лікаря-уролога, телефонуйте за номером, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху