Головна/Хірург-онколог, лікар-уролог Ярослав Пароконний: «4 проколи, мінімальна травма, без антибіотиків, виписка на третю добу». Представляємо клінічний випадок
11.04.2024

Хірург-онколог, лікар-уролог Ярослав Пароконний: «4 проколи, мінімальна травма, без антибіотиків, виписка на третю добу». Представляємо клінічний випадок

Ще недавно, коли потрібна була операція з приводу новоутворення наднирника, пацієнти з різних регіонів України приїжджали в столицю — зверталися до медичних установ Києва. На щастя, ситуація змінюється стрімко, і тепер лікарі нашого центру успішно виконують такі хірургічні втручання, причому з використанням малотравматичноголапароскопічного методу (без великих розрізів).

Як яскравий приклад представляємо клінічний випадок: пацієнтка з первинною злоякісною пухлиною легеніта метастазами в наднирник і головний мозок.

Для визначення оптимальної тактики лікування необхідно було провести біопсію з наступним гістологічним аналізом утворення. Видалення наднирника для отримання матеріалу з пухлини — це найбільш доступний спосіб, у тому числі і найменш травматичний для пацієнтки.

Варто відзначити, що операція при ураженні наднирників— технічно складне втручання, що вимагає від фахівців майстерного володіння технікою проведення. Наша хірургічна бригада блискуче впоралася із задачеюзлапароскопічного видалення надниркової залози.

Лікар-уролог, хірург-онколог Ярослав Пароконний зазначає: «Усього 4 проколи черевної стінки для введення інструментів і видалення ураженого пухлиною органу, мінімальна травма, мінімум антибіотиків, без застосування сильнодіючих препаратів. Пацієнтка виписана на третю добу з гарним самопочуттям».

Тобто цей клінічний випадок — ще один привід нагадати вам про безумовні перевагилапароскопічного методу:

  • малотравматичність і швидке відновлення після операції;
  • безболісність у післяопераційний період;
  • короткий термін госпіталізації;
  • косметичний ефект — відсутність шрамів і рубців після загоєння рани.

 width=Наш центр оснащений сучасним відео-ендоскопічним обладнанням, що дозволяє виконувати всі маніпуляції з високою точністю.

Проводимо різні урологічні операції, в тому числі і видалення пухлин надниркових залоз. Підбираємо лікування для кожної людини, яка звертається до нас за допомогою, з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Важливо розуміти —щоб призначити грамотне лікування, необхідно провести ретельне обстеження пацієнта. У нашій клініці можна пройти якіснудіагностику, куди входять усі сучасні та ефективні методи.

Якщо у вас виникли питання або необхідно записатися на прийом до лікаря-уролога, телефонуйте за номером, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху