Головна/Хвороба, як війна, приходить невчасно
11.04.2024

Хвороба, як війна, приходить невчасно

Ми пам’ятаємо перший день війни. Тоді ми відмовлялися в це вірити, але прийшли до клініки і продовжували сеанси опромінення, консультації, хіміотерапію… Бо яка може бути війна, якщо наші пацієнти борються з важкими хворобами щодня?

А потім були нескінчені дзвінки від пацієнтів з усієї країни, збір документів, відсутність важливих ліків. І лютий, який ніяк не хотів закінчуватися.

Потім — допомога від держави в складний час. НСЗУ, Кабмін, Є ліки. Потоки пацієнтів з палаючого Донбасу, Львова, місцевих. Але всередині — тверде переконання, що відтепер ми зі всім справимось. З ворогом зовнішнім, з ворогом всередині. Хоч кожного дня треба шукати сили на його подолання.

Адже хвороба не чекає, коли мине війна. Онкопацієнти стали вимушеними заручниками цих обставин, хоча саме вони потребували своєчасної та високоспеціалізованої допомоги. Ми в нашому центрі не зупинялись у роботі ні у перші дні війни, ні згодом: надавали допомогу пацієнтам з усіх куточків України в нелегкі для країни часи. Багато хто з них отримав безкоштовне лікування за рахунок держави і сучасні методики терапії. Наше завдання було залишатися надійним тилом за будь-яких умов і продовжувати роботу для пацієнтів з усіх куточків України, хто мав продовжувати лікування навіть за таких складних обставин.

Сьогодні у нас купа досягнень і боротьба з викликами, радість за врятовані життя пацієнтів, які всупереч війні знайшли шлях до зцілення, зробили все можливе і заряджалися надією на перемогу. І ми точно знаємо, що попереду — наші спільні перемоги над ворогом. Бо життя має тривати попри все.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху