Головна/Інформованість про можливості сучасної медицини – запорука якості життя і лікування
11.04.2024

Інформованість про можливості сучасної медицини – запорука якості життя і лікування

У багатьох випадках, в неякісному і безуспішному лікуванні, або навіть лікуванні з подальшими важкими наслідками, винен і лікар, і пацієнт. Ніколи не потрібно перекладати відповідальність за своє здоров’я і життя тільки на лікаря.

Спеціаліст по деяким суб’єктивним або об’єктивних причин може не володіти достатнім рівнем знань і досвідом, щоб надати пацієнту дійсно кращі варіанти лікування. Останнім часом усвідомленість людей, у яких діагностували серйозні захворювання, зростає. Перш ніж приступити до лікування, пацієнти дійсно хочуть володіти інформацією про доступні методи, про які лікар не завжди скаже або навіть не завжди знає.

Розповідає генеральний директор сучасного медичного центру «Український Центр Томотерапіі» Володимир Михайлович Ященко:

На сьогоднішній день ситуація складається так, що пацієнти змушені самостійно шукати інформацію про доступні методи лікування. Українська медицина, і самі лікарі, на жаль, не володіють достатньою інформацією про сучасні методи лікування, які вже доступні в Україні. Іноді, доктора більше знають про методиках і технологіях лікування за кордоном, але не знають що є тут, в Україні.

У своєму Центрі ми беремо на лікування тільки тих пацієнтів, у випадках яких ми впевнені, що будемо ефективні в лікуванні. Наш метод – один з інструментів. У лікуванні будь-якого захворювання повинна працювати ціла команда фахівців. Якщо брати до уваги онкологічні захворювання, то ми обов’язково працюємо в союзі з тим хірургом, який вперше або виявив патологічне новоутворення або оперував, з хіміотерапевтів, якщо таке лікування проводилося. Пролікувавши і зробивши свою частину роботи в ланцюжку терапевтичних заходів, спрямованих на усунення онкологічного захворювання, пацієнт повертається в свій регіон, до свого лікаря, щоб там спостерігатися і продовжувати лікування, якщо залишається така необхідність.

Онкологія є одним з найскладніших секторів медицини. І тому дуже важливо забезпечити лікарів сучасними «інструментами» для ефективної роботи, і надати усвідомлений підхід і вибір методик діагностики та лікування самим пацієнтам. Цей вибір відобразиться не тільки на результативності та якості лікування захворювання, але і на подальшому житті, як життя пацієнта і його близьких, так як в процесі лікування онкологічних захворювань тим або іншим чином бере участь вся сім’я.

У нас в країні, на жаль, прийняті тільки стандарти 5-річної виживаності, хоча в світі вже давно прийнято 10-ти і 15-річні терміни виживання. Перед нами ще довгий шлях до досягнення світового рівня якості наданого лікування в Україні, але фундамент вже закладений, і кажучи про команду «Українського Центру Томотерапіі» я впевнений, що такі фахівці – запорука якісно нового рівня медицини, підходу до лікування, відносини до пацієнта і звичайно ж результативності лікування!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху