Головна/Як звести до мінімуму ризик захворювання на рак
11.04.2024

Як звести до мінімуму ризик захворювання на рак

Профілактика онкологічних захворювань здебільшого залежить від кожного, (куріння, вживання алкоголю і неякісних продуктів харчування), але в окремих випадках людина безсила. Прикладом є екологічний стан навколишнього середовища. На жаль, побічним ефектом науково-технічного прогресу є постійне його погіршення і все більше канцерогенне навантаження на кожну людину. Ми дуже мало можемо вплинути на екологію навколишнього нас середовища, тому зосередимося на тому, що в нашій владі. Отже, ранжируємо причини, що впливають на захворюваність на рак, за ступенем їх шкідливості.

1-е місце (35%) впевнено тримає неправильне харчування, в тому числі вживання продуктів зі штучними барвниками, консервантами. Ми не знаємо, де вирощувалися апетитні фрукти і овочі, красу яких часто допомагають зберігати пестициди. Загалом, це той випадок, коли грім вдарить не з хмари, а з купи гною.

2-е місце (32%) належить курінню. Здоровий спосіб життя і відмова від шкідливих звичок – це не просто модні віяння, від цього залежить якість життя кожного і майбутнього покоління в цілому. Курити більше не модно!

На 3-є місце потрапляє гонитва за красою – надмірне захоплення засмагою. Потрібно бути обережніше і уникати прямого попадання сонячних променів протягом тривалого часу.

здоровый образ жизни

Весь цей сумнівний ТОП-3 корінням сягає в нашу ментальність – грім не вдарить, ледачий не встане. До останнього обходити лікарів стороною, поняття не мати, що таке щорічний медичний огляд – диспансеризація, небажання чути, цікавитися, знати, забобонні страхи (про це краще не думати) та інші прояви низької культури в питаннях, що стосуються самого головного в житті активу – здоров’я, призводять до дуже сумних наслідків, коли знання приходять вимушено і занадто пізно.

Якщо у вашій родині на рак хворіли родичі, цей генетичний фактор зобов’язує вас з особливим старанням стежити за станом свого здоров’я. Слід бути насторожі і в разі, коли у вас спостерігається порушення функції обмінної системи. Наприклад, навіть дитина знає про взаємозв’язок раку легенів з курінням. Але також відомі випадки, коли людина курить як паровоз, а на рак не захворіла. А тому, хто взагалі ніколи не палив, діагностують рак легенів. Чому так? Поганий імунітет, порушення функцій обмінної системи організму людини. Рак не дивиться кого вибирати, але легко можна підвищити свої шанси не зіткнутися з цим страшним захворюванням, чому б не зайнятися цим прямо сьогодні?

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху