Головна/Як звести до мінімуму ризик захворювання на рак
11.04.2024

Як звести до мінімуму ризик захворювання на рак

Профілактика онкологічних захворювань здебільшого залежить від кожного, (куріння, вживання алкоголю і неякісних продуктів харчування), але в окремих випадках людина безсила. Прикладом є екологічний стан навколишнього середовища. На жаль, побічним ефектом науково-технічного прогресу є постійне його погіршення і все більше канцерогенне навантаження на кожну людину. Ми дуже мало можемо вплинути на екологію навколишнього нас середовища, тому зосередимося на тому, що в нашій владі. Отже, ранжируємо причини, що впливають на захворюваність на рак, за ступенем їх шкідливості.

1-е місце (35%) впевнено тримає неправильне харчування, в тому числі вживання продуктів зі штучними барвниками, консервантами. Ми не знаємо, де вирощувалися апетитні фрукти і овочі, красу яких часто допомагають зберігати пестициди. Загалом, це той випадок, коли грім вдарить не з хмари, а з купи гною.

2-е місце (32%) належить курінню. Здоровий спосіб життя і відмова від шкідливих звичок – це не просто модні віяння, від цього залежить якість життя кожного і майбутнього покоління в цілому. Курити більше не модно!

На 3-є місце потрапляє гонитва за красою – надмірне захоплення засмагою. Потрібно бути обережніше і уникати прямого попадання сонячних променів протягом тривалого часу.

здоровый образ жизни

Весь цей сумнівний ТОП-3 корінням сягає в нашу ментальність – грім не вдарить, ледачий не встане. До останнього обходити лікарів стороною, поняття не мати, що таке щорічний медичний огляд – диспансеризація, небажання чути, цікавитися, знати, забобонні страхи (про це краще не думати) та інші прояви низької культури в питаннях, що стосуються самого головного в житті активу – здоров’я, призводять до дуже сумних наслідків, коли знання приходять вимушено і занадто пізно.

Якщо у вашій родині на рак хворіли родичі, цей генетичний фактор зобов’язує вас з особливим старанням стежити за станом свого здоров’я. Слід бути насторожі і в разі, коли у вас спостерігається порушення функції обмінної системи. Наприклад, навіть дитина знає про взаємозв’язок раку легенів з курінням. Але також відомі випадки, коли людина курить як паровоз, а на рак не захворіла. А тому, хто взагалі ніколи не палив, діагностують рак легенів. Чому так? Поганий імунітет, порушення функцій обмінної системи організму людини. Рак не дивиться кого вибирати, але легко можна підвищити свої шанси не зіткнутися з цим страшним захворюванням, чому б не зайнятися цим прямо сьогодні?

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху