Головна/Кишківник як центр всесвіту в нашому організмі
11.04.2024

Кишківник як центр всесвіту в нашому організмі

Кишківник, або кишечник, є одним з найважливіших органів нашого тіла, і його роль в підтримці загального здоров’я не може бути переоцінена. Він виконує безліч функцій, які впливають на наше фізичне та психічне здоров’я.

Кишківник – це орган, що складається з двох частин: тонкої та товстої кишки. Тонка кишка відповідає за поглинання поживних речовин з їжі, тоді як товста кишка виводить залишки їжі та інші відходи з організму. Але крім цих основних функцій, кишківник також виконує низку інших важливих завдань.

Перш за все, кишківник має величезний вплив на наше імунне здоров’я. Багато людей не знають, що близько 70% клітин імунної системи знаходиться у кишечнику. Тому здоров’я кишківника безпосередньо впливає на загальний стан нашого імунітету.

Крім того, кишківник має величезний вплив на наше психічне здоров’я. Дослідження показують, що саме цей орган може впливати на настрій, емоційний стан та навіть ризик розвитку депресії. Це пов’язано з тим, що в кишківнику проживає велика кількість мікроорганізмів, які утримують баланс у роботі нервової системи.

Отже, догляд за кишечником є дуже важливим аспектом нашого загального здоров’я.
Для цього слід дотримуватися збалансованого харчування, багатого на фрукти, овочі, повноцінні білки та здорові жири. Також важливо пити достатню кількість води та уникати шкідливих продуктів, які можуть порушувати баланс мікрофлори в кишечнику.

Раціональне харчування, активний спосіб життя та регулярні медичні обстеження допоможуть позбутися проблем та зберегти здоров’я кишечника на довгі роки.

Якщо виникають такі проблеми як: запори, діарея або болі, варто звернутися до лікаря для професійної консультації.
TomoClinic надає комплексне обстеження та лікування різноманітних захворювань кишківника.

Запис на консультацію:

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху