Головна/Книги в ТомоКлінік
11.04.2024

Книги в ТомоКлінік

«Читання стало моєю віддушиною, моїм повноцінним відпочинком під час лікування. Здавалося б, читати книги в лікарні — звичайна справа. Але у мене все було по-іншому. Я поверталася в свій номер після сеансу променевої терапії, трохи відпочивала і … відкривала в телефоні новини соціальних мереж. На мене буквально “валилися” фотографії людей, які подорожують по далеких країнах, купаються в морі, поїдають екзотичні страви, п’ють холодне просеко і засмагають на березі океану.

 width=Я доросла людина і прекрасно розумію, як будується віртуальна реальність, але все одно ставало не по собі. В якісь хвилини здавалося, що всі навколо живуть іншим, чудовим життям, поки я борюся з важкою хворобою. І тоді, щоб відволіктися від сумних думок, я повернулася до улюблених з ранньої юності книг — паперових, справжніх, — коли можна чути шелест сторінок, прокласти між ними закладки. Відступали туга і хвилювання, приходила впевненість, поліпшувався настрій», — розповіла нам пацієнтка.

Вона була в цьому не самотня, ми бачили, що багато пацієнтів із задоволенням читають книги. І тоді вирішили — бібліотеці в нашому центрі бути!

«Книги в ТомоКлінік» — так називається проект, в якому вже взяли участь десятки небайдужих жителів Кропивницького. Понад 100 книжок — класику, фантастику, бестселери українських і зарубіжних авторів — передали вони в дар нашим пацієнтам. Ми дякуємо всім, хто поділився справжнім духовним багатством, а також повідомляємо, що проект безстроковий. Книги, які передають нашим пацієнтам, розходяться по різних відділеннях.

Хочете допомогти — приєднуйтеся до благородної справи. Ви можете підписати книгу, висловити свої почуття та побажання людям, які борються із серйозною хворобою. Сила ваших теплих і мудрих слів підтримає наших пацієнтів.

У Кропивницькому принести або надіслати книги можна за адресою: вул. Ялтинська, 5а, TomoClinic.

Якщо ви не живете в Кропивницькому і хочете поділитися творами з особистої бібліотеки, надсилайте нам книги поштою за адресою:

м. Кропивницький, 25011, вул. Ялтинська, 1, ТОВ «УЦТ».

Добру бути!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху