Головна/Книги в ТомоКлінік
11.04.2024

Книги в ТомоКлінік

«Читання стало моєю віддушиною, моїм повноцінним відпочинком під час лікування. Здавалося б, читати книги в лікарні — звичайна справа. Але у мене все було по-іншому. Я поверталася в свій номер після сеансу променевої терапії, трохи відпочивала і … відкривала в телефоні новини соціальних мереж. На мене буквально “валилися” фотографії людей, які подорожують по далеких країнах, купаються в морі, поїдають екзотичні страви, п’ють холодне просеко і засмагають на березі океану.

 width=Я доросла людина і прекрасно розумію, як будується віртуальна реальність, але все одно ставало не по собі. В якісь хвилини здавалося, що всі навколо живуть іншим, чудовим життям, поки я борюся з важкою хворобою. І тоді, щоб відволіктися від сумних думок, я повернулася до улюблених з ранньої юності книг — паперових, справжніх, — коли можна чути шелест сторінок, прокласти між ними закладки. Відступали туга і хвилювання, приходила впевненість, поліпшувався настрій», — розповіла нам пацієнтка.

Вона була в цьому не самотня, ми бачили, що багато пацієнтів із задоволенням читають книги. І тоді вирішили — бібліотеці в нашому центрі бути!

«Книги в ТомоКлінік» — так називається проект, в якому вже взяли участь десятки небайдужих жителів Кропивницького. Понад 100 книжок — класику, фантастику, бестселери українських і зарубіжних авторів — передали вони в дар нашим пацієнтам. Ми дякуємо всім, хто поділився справжнім духовним багатством, а також повідомляємо, що проект безстроковий. Книги, які передають нашим пацієнтам, розходяться по різних відділеннях.

Хочете допомогти — приєднуйтеся до благородної справи. Ви можете підписати книгу, висловити свої почуття та побажання людям, які борються із серйозною хворобою. Сила ваших теплих і мудрих слів підтримає наших пацієнтів.

У Кропивницькому принести або надіслати книги можна за адресою: вул. Ялтинська, 5а, TomoClinic.

Якщо ви не живете в Кропивницькому і хочете поділитися творами з особистої бібліотеки, надсилайте нам книги поштою за адресою:

м. Кропивницький, 25011, вул. Ялтинська, 1, ТОВ «УЦТ».

Добру бути!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху