Головна/Коли потрібна консультація клінічного онколога і тільки клінічного онколога?
11.04.2024

Коли потрібна консультація клінічного онколога і тільки клінічного онколога?

До кого ви звернетеся, якщо помітите тривожні симптоми або вже є підозра на рак за результатами обстежень? Практика показує, що нерідко люди відповідають: «До хірурга». На жаль, направлення «до хірурга» іноді «по-старому» дають і сімейні лікарі. Це помилка, ціною якої може стати втрачене здоров’я і навіть життя.

Що ж робити і до кого звертатися?

Тільки до клінічного онколога!

Чому? Знайте головне — ні сімейний лікар, ні хірург, ні рентгенолог не встановлюють діагноз і не призначають лікування.
Встановити діагноз може тільки клінічний онколог і тільки за результатами гістологічного аналізу, який і дасть відповідь про характер утворення — доброякісне воно або злоякісне.

Саме клінічний онколог визначає, яке лікування необхідно в конкретному випадку: з урахуванням типу пухлини, її розташування в організмі, стадії хвороби, загального стану здоров’я людини. Фахівець оцінює переваги різних методів, перш ніж представити їх пацієнтові, щоб прийняти обґрунтоване рішення.

У нашому центрі так само, як і в провідних медичних центрах світу, клінічний онколог робить це не одноосібно, а виносить кожен випадок на консиліум — мультидисциплінарну комісію, в яку входять лікарі різних профілів: онкологи, хірурги, променеві терапевти, хіміотерапевти, патолог, уролог, онкогінеколог та ін.

А саме у консультацію клінічного онколога, яка триває рівно стільки часу, скільки необхідно пацієнту, входять:

  • огляд, аналіз медичних документів, консультування;
  • призначення необхідних обстежень;
  • консиліум лікарів різних спеціальностей;
  • розробка тактики лікування.
  • видача висновку з повним планом лікування, що включає всі етапи.

Тобто кожна людина, яка звернулася до нас за допомогою, отримує комплексну консультацію і може разом із лікарями прийняти обґрунтоване, зважене рішення про те, де і як лікуватися.

Ви також можете отримати другу думку нашого онкологічного консиліуму, якщо проходите лікування в іншій клініці. Це допоможе вам або зрозуміти, що ви на правильному шляху, або, можливо, знадобиться уточнити діагноз і скоригувати план лікування.

Підсумуємо. Коли вам потрібна консультація клінічного онколога?

  • Якщо є підозра на рак.
  • Щоб підтвердити, спростувати або скорегувати діагноз.
  • Щоб переконатися в правильності призначень, якщо ви вже почали лікування.
  • Щоб отримати необхідні рекомендації по додатковим обстеженням.
  • Щоб дізнатися про всі варіанти лікування в вашому випадку, включаючи передові методи.

Залишилися питання? Хочете записатися на консультацію до клінічного онколога? Телефонуйте нам за номером, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху