Головна/Коли потрібна консультація клінічного онколога і тільки клінічного онколога?
11.04.2024

Коли потрібна консультація клінічного онколога і тільки клінічного онколога?

До кого ви звернетеся, якщо помітите тривожні симптоми або вже є підозра на рак за результатами обстежень? Практика показує, що нерідко люди відповідають: «До хірурга». На жаль, направлення «до хірурга» іноді «по-старому» дають і сімейні лікарі. Це помилка, ціною якої може стати втрачене здоров’я і навіть життя.

Що ж робити і до кого звертатися?

Тільки до клінічного онколога!

Чому? Знайте головне — ні сімейний лікар, ні хірург, ні рентгенолог не встановлюють діагноз і не призначають лікування.
Встановити діагноз може тільки клінічний онколог і тільки за результатами гістологічного аналізу, який і дасть відповідь про характер утворення — доброякісне воно або злоякісне.

Саме клінічний онколог визначає, яке лікування необхідно в конкретному випадку: з урахуванням типу пухлини, її розташування в організмі, стадії хвороби, загального стану здоров’я людини. Фахівець оцінює переваги різних методів, перш ніж представити їх пацієнтові, щоб прийняти обґрунтоване рішення.

У нашому центрі так само, як і в провідних медичних центрах світу, клінічний онколог робить це не одноосібно, а виносить кожен випадок на консиліум — мультидисциплінарну комісію, в яку входять лікарі різних профілів: онкологи, хірурги, променеві терапевти, хіміотерапевти, патолог, уролог, онкогінеколог та ін.

А саме у консультацію клінічного онколога, яка триває рівно стільки часу, скільки необхідно пацієнту, входять:

  • огляд, аналіз медичних документів, консультування;
  • призначення необхідних обстежень;
  • консиліум лікарів різних спеціальностей;
  • розробка тактики лікування.
  • видача висновку з повним планом лікування, що включає всі етапи.

Тобто кожна людина, яка звернулася до нас за допомогою, отримує комплексну консультацію і може разом із лікарями прийняти обґрунтоване, зважене рішення про те, де і як лікуватися.

Ви також можете отримати другу думку нашого онкологічного консиліуму, якщо проходите лікування в іншій клініці. Це допоможе вам або зрозуміти, що ви на правильному шляху, або, можливо, знадобиться уточнити діагноз і скоригувати план лікування.

Підсумуємо. Коли вам потрібна консультація клінічного онколога?

  • Якщо є підозра на рак.
  • Щоб підтвердити, спростувати або скорегувати діагноз.
  • Щоб переконатися в правильності призначень, якщо ви вже почали лікування.
  • Щоб отримати необхідні рекомендації по додатковим обстеженням.
  • Щоб дізнатися про всі варіанти лікування в вашому випадку, включаючи передові методи.

Залишилися питання? Хочете записатися на консультацію до клінічного онколога? Телефонуйте нам за номером, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху