Головна/Коли потрібна консультація клінічного онколога і тільки клінічного онколога?
11.04.2024

Коли потрібна консультація клінічного онколога і тільки клінічного онколога?

До кого ви звернетеся, якщо помітите тривожні симптоми або вже є підозра на рак за результатами обстежень? Практика показує, що нерідко люди відповідають: «До хірурга». На жаль, направлення «до хірурга» іноді «по-старому» дають і сімейні лікарі. Це помилка, ціною якої може стати втрачене здоров’я і навіть життя.

Що ж робити і до кого звертатися?

Тільки до клінічного онколога!

Чому? Знайте головне — ні сімейний лікар, ні хірург, ні рентгенолог не встановлюють діагноз і не призначають лікування.
Встановити діагноз може тільки клінічний онколог і тільки за результатами гістологічного аналізу, який і дасть відповідь про характер утворення — доброякісне воно або злоякісне.

Саме клінічний онколог визначає, яке лікування необхідно в конкретному випадку: з урахуванням типу пухлини, її розташування в організмі, стадії хвороби, загального стану здоров’я людини. Фахівець оцінює переваги різних методів, перш ніж представити їх пацієнтові, щоб прийняти обґрунтоване рішення.

У нашому центрі так само, як і в провідних медичних центрах світу, клінічний онколог робить це не одноосібно, а виносить кожен випадок на консиліум — мультидисциплінарну комісію, в яку входять лікарі різних профілів: онкологи, хірурги, променеві терапевти, хіміотерапевти, патолог, уролог, онкогінеколог та ін.

А саме у консультацію клінічного онколога, яка триває рівно стільки часу, скільки необхідно пацієнту, входять:

  • огляд, аналіз медичних документів, консультування;
  • призначення необхідних обстежень;
  • консиліум лікарів різних спеціальностей;
  • розробка тактики лікування.
  • видача висновку з повним планом лікування, що включає всі етапи.

Тобто кожна людина, яка звернулася до нас за допомогою, отримує комплексну консультацію і може разом із лікарями прийняти обґрунтоване, зважене рішення про те, де і як лікуватися.

Ви також можете отримати другу думку нашого онкологічного консиліуму, якщо проходите лікування в іншій клініці. Це допоможе вам або зрозуміти, що ви на правильному шляху, або, можливо, знадобиться уточнити діагноз і скоригувати план лікування.

Підсумуємо. Коли вам потрібна консультація клінічного онколога?

  • Якщо є підозра на рак.
  • Щоб підтвердити, спростувати або скорегувати діагноз.
  • Щоб переконатися в правильності призначень, якщо ви вже почали лікування.
  • Щоб отримати необхідні рекомендації по додатковим обстеженням.
  • Щоб дізнатися про всі варіанти лікування в вашому випадку, включаючи передові методи.

Залишилися питання? Хочете записатися на консультацію до клінічного онколога? Телефонуйте нам за номером, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Чи підвищують грудні імплантати ризик виникнення раку молочної залози? Лікування
27.09.2024

Чи підвищують грудні імплантати ризик виникнення раку молочної залози?

Грудні імплантати давно стали популярним варіантом як для відновлення після мастектомії, так і для естетичних операцій. Разом із цим виникає запитання: чи впливають вони на ризик розвитку раку молочної залози? Це природно викликає хвилювання, тому важливо розуміти, що говорять наукові дані. Грудні імплантати не підвищують ризик виникнення раку молочних залоз. Жінки з імплантатами мають приблизно […]

караськов
Дмитро Караськов
In situ – Що Це Означає? Лікування
23.09.2024

In situ – Що Це Означає?

Термін “in situ” може здаватися складним для багатьох пацієнтів, які зустрічають його у своїх медичних висновках. Однак, це поняття має велике значення, оскільки вказує на початковий етап розвитку патології. Давайте розглянемо, що саме стоїть за цим терміном і чому він важливий для вашого здоров’я. Що Таке “In Situ”? “Іn situ” означає “на місці” і використовується […]

In situ – Що Це Означає?
Степан Крулько
Як зменшити ризики виникнення раку простати? Лікування
17.09.2024

Як зменшити ризики виникнення раку простати?

Рак простати — це поширене захворювання серед чоловіків, яке часто розвивається без помітних симптомів на ранніх стадіях. Проте своєчасна діагностика та профілактика можуть значно знизити ризик його виникнення та підвищити шанси на успішне лікування. Як лікар, я рекомендую звертати увагу на основні профілактичні заходи. Регулярна фізична активність відіграє ключову роль у підтриманні здоров’я. Навіть помірні […]

Як зменшити ризики виникнення раку простати?
Степан Крулько
Як зберегти та підтримувати чоловіче здоров’я Лікування
13.09.2024

Як зберегти та підтримувати чоловіче здоров’я

Чоловіче здоров’я потребує комплексного підходу для його підтримки та збереження. Профілактика відіграє важливу роль у попередженні захворювань, і регулярні медичні огляди є ключовим кроком для раннього виявлення проблем. Після 40 років рекомендується звертати увагу на здоров’я простати, рівень тестостерону та серцево-судинну систему. Своєчасні обстеження, такі як аналіз крові та перевірка артеріального тиску, допоможуть уникнути багатьох […]

Як зберегти та підтримувати чоловіче здоров’я
Степан Крулько
Доверху