Головна/Колір не має значення: як пройти правильну хіміотерапію
11.04.2024

Колір не має значення: як пройти правильну хіміотерапію

Ви готуєтеся пройти хіміотерапію? Вам призначили лікування і вас турбує колір препаратів: червона хімія, жовта хімія і т. і.? Цікавитесь, чому ліки різного забарвлення і чи можна уникнути втрати волосся?

Ми часто чуємо від пацієнтів питання, які не мають жодного відношення до ефективності хіміотерапії, до того результату, який ми очікуємо і на який розраховуємо. Червоний, синій, жовтий, білий або інший колір визначає лише хімічна формула препаратів, і це ніяк не впливає на вибір плану лікування.

Тактика лікування залежить тільки від вашого діагнозу, характеристик пухлини та вашого загального стану здоров’я. Що стосується волосся, то, по-перше, не всі його втрачають, а, по-друге, після закінчення курсів терапії волосся відростає і, як правило, не гірше (а практика показує, що в багатьох випадках навіть краще), ніж було до початку лікування

Що важливо для вас під час підготовки до лікування? Що залежить від вас?

Ви повинні прийняти серйозне рішення — перш за все дізнатися, яке обладнання у відділення хіміотерапії, де ви плануєте пройти лікування, і зробити правильний вибір.

Що треба знати?

Інфузомати! Ці пристрої застосовують для контрольованої доставки рідини до організму, тому що в ході лікування потреба у дозованому введенні ліків виникає щодня. Сучасні інфузомати мають величезні переваги порівняно із звичайними «крапельницями», тому що без подачі препарату через якісний інфузомат хіміотерапія не буде ефективною. Завдяки новітнім інфузоматам ми можемо використовувати високоактивні ліки та розчини, що істотно зменшує медикаментозне навантаження на пацієнта.

У нашій клініці застосовують технологічні інфузомати від німецького виробника B. Braun Compact Plus. Це нове покоління, новий рівень якості лікування. Пристрій компактний та надійний. У Німеччині його створили під гаслом «Час дбати». Вбудована електронна система дозволяє встановити певну програму. Можна точно розраховувати дозування, керувати швидкістю подачі препаратів і навантаженням.

Світлозахисні системи! Однією із найсерйозніших проблем може стати сонячне світло. Справа в тому, що на етапі введення, особливо коли для цього необхідно багато часу, хіміопрепарат руйнується під дією сонячного світла. Щоб уникнути руйнування, ми використовуємо спеціальні світлозахисні системи компанії B. Braun, які не пропускають ультрафіолетове випромінювання.

Отже, підсумуємо. Оснащення хіміотерапевтичного відділення має величезне значення — від нього, як і від обраної тактики, залежить успіх лікування. У нашій клініці ви отримаєте повний комплекс онкологічної допомоги — правильне лікування з використанням потужних сучасних препаратів і новітнього обладнання, комфортні умови та турботу досвідченого уважного медперсоналу.

Залишились питання? Телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху