Головна/Комплексне лікування в нашій клініці
11.04.2024

Комплексне лікування в нашій клініці

Лікування — це комплексний процес, якому передує первинна консультація фахівця і діагностика.

Практика показує, що лікування проходить ефективніше, якщо є довіра між лікарем та пацієнтом. В цьому тандемі краще спільно боротися з недугом. Тяжке захворювання часто відступає, коли його вчасно розпізнати, чітко встановити діагноз, але найголовніше — не порушувати встановлену лікарями тактику і план.
Саме тому сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, які види сучасного лікування вам може запропонувати наш медзаклад у Кропивницькому:

Хірургічне втручання

Застосовуємо повне та часткове висічення пухлини, щадні лапароскопічні методи: вони є найбільш ефективними для збереження здоров’я та швидкого відновлення організму пацієнта.

Хіміотерапія

Перед операцією або після неї ми використовуємо препарати високої якості від провідних західних фармацевтичних компаній, аби зменшити пухлину та ризик повернення хвороби.

Променева терапія

Пухлина слабка перед іонізуючим випромінюванням: воно руйнує злоякісні клітини. Ми використовуємо високоточну променеву терапію, що дає свій максимальний ефект разом з операцією.

Томотерапія

Унікальний та один з найбільш дієвих методів променевої терапії, що працює локально, мінімально шкодить організму людини та максимально знищує новоутворення. Ми — перша клініка України, де застосовується цей метод.

Окрім зазначених методів, в TomoClinic використовують таргетну та імунотерапію, радіохірургію, емболізацію.

Чи залишились у вас питання щодо видів лікування онкологічних захворювань в нашій клініці? Задайте їх за телефоном 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху