Головна/Конференція «Онкологія сьогодні: актуальні питання профілактики і лікування»
11.04.2024

Конференція «Онкологія сьогодні: актуальні питання профілактики і лікування»

2 грудня в місті Київ медична мережа «Добробут» проводить конференцію «Онкологія сьогодні: актуальні питання профілактики і лікування», в якій беруть участь головний лікар «Українського Центру Томотерапії» Сергій Одарченко і завідуюча лікувальним відділенням Наталія Серьогіна.

Інформування про нові технології і методи лікування онкологічних захворювань, обмін досвідом – одна з головних складових успішної боротьби з захворюванням та виведення лікування раку в Україні на новий рівень якості. У конференції беруть участь практикуючі лікарі таких спеціалізацій: акушери-гінекологи, урологи, хірурги, онкологи, терапевти (сімейні лікарі), ендокринолог, гастроентерологи, рентгенологи.

Спеціаліст «Українського Центру Томотерапіи» Наталія Серьогіна виступить з доповіддю «Сучасні тенденції радіаційної терапії в онкології».

6474767764.jpg

Також в програмі:

«Онкологічна допомога з точки зору приватної медицини» (Мірошниченко Євген Юрійович, лікар-хірург-онколог вищої категорії, головний онколог ММ «Добробут»)

«Здоров’я жінки: погляд з точки зору мамолога» (Анікусько Микола Федорович, лікар-хірург- онколог вищої категорії, мамолог)

«Скринінгова ендоскопія травного тракту – для кого та навіщо?» (Музика Сергій Валерійович, лікар-онколог-ендоскопіст вищої категорії)

«Актуальні питання скринінгу раку шийки матки» (Пащенко Сергій Олександрович, лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, к.мед. н., завідувач гінекологічним відділенням ЛДЦ «Добробут»)

«Питання ранньої діагностики раку простати» (Шамраєв Сергій Миколайович, д.м.н., професор, лікар-уролог, андролог, Інститут урології АМН України)

«Можливості сучасної радіології в діагностиці онкозахворювань» (Дудка Олександр Юрійович, лікар-рентгенолог першої категорії, завідувач відділу променевої діагностики ЛДЦ «Добробут»)

«Сучасні тенденції радіаційної терапії в онкології» (Одарченко Сергій Петрович, к.м.н., доцент, лікар-хірург- онколог вищої категорії, головний лікар «Українського центру томотерапії»)

«Спадкові форми раку. Значення спадкових мутацій для їх профілактики та лікування» (Шапочка Дмитро Олександрович, завідувач відділу молекулярної патології та генетики Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care»).

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху