Головна/Конференція «Сучасні методи в радіотерапії» в лікуванні онкологічних захворювань
11.04.2024

Конференція «Сучасні методи в радіотерапії» в лікуванні онкологічних захворювань

18-19 лютого 2016 року «Український Центр Томотерапії» спільно з Кіровоградським обласним онкологічним диспансером проводять науково-практичну конференцію «Сучасні методи в радіотерапії», присвячену радіотерапії онкологічних захворювань.

Перший день конференції буде присвячений обговоренню новітніх радіотерапевтичних методик і технологій лікування онкологічних захворювань, зокрема, революційного методу лікування ракових пухлин – томотерапії. Томотерапія – це дистанційна променева терапія, гібрид сучасного високотехнологічного лінійного прискорювача та комп’ютерного томографа.

В системі TomoTherapy® поєднуються передова технологія формування випромінювання по спіралі і щоденний контроль стану пацієнта і розміру пухлини системою комп’ютерного зображення. Висока точність опромінення системи TomoTherapy® забезпечує захист здорових тканин і збереження якості життя після лікування. Український Центр Томотерапіі – єдиний в Україні онкологічний центр, який оснащений апаратурою такого рівня.

Семінар «Радіотерапія в педіатрії» відбудеться на другий день конференції. З березня 2016 року в «Українському Центрі Томотерапії» починають лікувати маленьких українців. Зокрема, пацієнти київської Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» зможуть отримати сучасне лікування на базі «Українського Центру Томотерапії».

Урочисте відкриття конференції відбудеться об 11:45 18 лютого 2016 року в актовому залі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру за адресою: Кіровоград, вулиця Ялтинська, 1, актова зала КЗ «Кіровоградський обласний онкологічний диспансер».

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху