Головна/Лікування раку в столиці: чому і за що пацієнти змушені переплачувати?
11.04.2024

Лікування раку в столиці: чому і за що пацієнти змушені переплачувати?

Нам часто задають питання «Чому Центр з унікальним для України обладнанням і можливостями розташований не в столиці?». Все дуже просто – ми наслідували успішну практику зарубіжних колег зі світовим ім’ям, багато з яких навмисно розташовані в маленьких містечках.

Вибираючи місто, де буде розташований «Онкологічний центр TomoClinic», Кропивницький ми вибрали не випадково – це був зважений вибір з турботою про наших майбутніх пацієнтів. Щоб кожен бажаючий, з усіх точок нашої країни і ближнього зарубіжжя, мав можливість отримати якісне, сучасне і унікальне для України лікування раку з найменшими витратами і найвищим комфортом. А «зекономлені» на різниці цінової політики ресурси ми вкладаємо в саме передове обладнання для точної діагностики і лікування раку, а також в навчання персоналу, знання і досвід яких зараз унікальний в Україні.

Кропивницький розташований в самому центрі України і до нього зручно і не довго добиратися навіть з крайніх точок країни. Також важливим є те, що Кіровоградська одна з областей України з високим рівнем захворюваності на онкологічні патології, також в списку значаться Миколаївська, Херсонська та Запорізька області, а також місто Київ.

Чому було обрано не Київ? Багато закордонних клінік розташовані в маленьких містечках, і це не заважає їх визнанню і популярності у всьому світі, а навпаки.

Переповненість великих міст всілякими послугами, товарами та попитом на них породжує невиправдане зростання цін, яке вкрай недоречне, коли людині потрібні кошти на порятунок власного життя.

Як приклад: Клініка Мейо знаходиться в місті Рочестер (населення 210 35 чол.), Штат Міннесота, США; Університетська клініка Гейдельберга знаходиться в Гейдельберзі (населення 147 312 чол.), Німеччина; Медичний центр імені Хаїма Шиби в місті Рамат-Ган (населення 145 500 чоловік), Ізраїль та інші.

Базуючись в мегаполісі, клініка не залишає своїм пацієнтам вибору переплачувати за все необхідне. І це стосується не тільки харчування, медикаментів або проїзду. «Онкологічний центр TomoClinic» має в своєму розпорядженні комфортабельні палати, але так як сеанси лікування займають не більше 20 хвилин в день, багато пацієнтів вважають за краще жити поза Центром, – в готелі або на орендованій квартирі, разом зі своїми родичами і рідними. У Києві оренда житла або номера коштує в кілька разів дорожче. Ми хочемо, щоб кожен з наших пацієнтів мав можливість орендувати собі комфортабельне житло і комфортно проводити час між сеансами лікування – це дуже важливо для результативності лікування і відновлення.

Також хочемо нагадати, що «Онкологічний центр TomoClinic» надає віддалену консультацію, яка проводиться нашими фахівцями за наданою медичною документацією, перелік якої зазначено на сайті. Така консультація не потребує приїздити в Кропивницький, і дає пацієнтові інформацію про подальші варіанти які може запропонувати Центр: чи потрібні ще якісь діагностичні дослідження для уточнення діагнозу, яка стратегія лікування може бути найбільш ефективною або відповіді на інші питання, що хвилюють.

Ми даємо можливість пройти найсучасніше і ефективне лікування, що зберігає людині якість життя, яка потім сама зможе вибирати чи хоче поїхати подивитися столицю або будь-яке інше місто в світі.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху