Головна/Лікування раку в столиці: чому і за що пацієнти змушені переплачувати?
11.04.2024

Лікування раку в столиці: чому і за що пацієнти змушені переплачувати?

Нам часто задають питання «Чому Центр з унікальним для України обладнанням і можливостями розташований не в столиці?». Все дуже просто – ми наслідували успішну практику зарубіжних колег зі світовим ім’ям, багато з яких навмисно розташовані в маленьких містечках.

Вибираючи місто, де буде розташований «Онкологічний центр TomoClinic», Кропивницький ми вибрали не випадково – це був зважений вибір з турботою про наших майбутніх пацієнтів. Щоб кожен бажаючий, з усіх точок нашої країни і ближнього зарубіжжя, мав можливість отримати якісне, сучасне і унікальне для України лікування раку з найменшими витратами і найвищим комфортом. А «зекономлені» на різниці цінової політики ресурси ми вкладаємо в саме передове обладнання для точної діагностики і лікування раку, а також в навчання персоналу, знання і досвід яких зараз унікальний в Україні.

Кропивницький розташований в самому центрі України і до нього зручно і не довго добиратися навіть з крайніх точок країни. Також важливим є те, що Кіровоградська одна з областей України з високим рівнем захворюваності на онкологічні патології, також в списку значаться Миколаївська, Херсонська та Запорізька області, а також місто Київ.

Чому було обрано не Київ? Багато закордонних клінік розташовані в маленьких містечках, і це не заважає їх визнанню і популярності у всьому світі, а навпаки.

Переповненість великих міст всілякими послугами, товарами та попитом на них породжує невиправдане зростання цін, яке вкрай недоречне, коли людині потрібні кошти на порятунок власного життя.

Як приклад: Клініка Мейо знаходиться в місті Рочестер (населення 210 35 чол.), Штат Міннесота, США; Університетська клініка Гейдельберга знаходиться в Гейдельберзі (населення 147 312 чол.), Німеччина; Медичний центр імені Хаїма Шиби в місті Рамат-Ган (населення 145 500 чоловік), Ізраїль та інші.

Базуючись в мегаполісі, клініка не залишає своїм пацієнтам вибору переплачувати за все необхідне. І це стосується не тільки харчування, медикаментів або проїзду. «Онкологічний центр TomoClinic» має в своєму розпорядженні комфортабельні палати, але так як сеанси лікування займають не більше 20 хвилин в день, багато пацієнтів вважають за краще жити поза Центром, – в готелі або на орендованій квартирі, разом зі своїми родичами і рідними. У Києві оренда житла або номера коштує в кілька разів дорожче. Ми хочемо, щоб кожен з наших пацієнтів мав можливість орендувати собі комфортабельне житло і комфортно проводити час між сеансами лікування – це дуже важливо для результативності лікування і відновлення.

Також хочемо нагадати, що «Онкологічний центр TomoClinic» надає віддалену консультацію, яка проводиться нашими фахівцями за наданою медичною документацією, перелік якої зазначено на сайті. Така консультація не потребує приїздити в Кропивницький, і дає пацієнтові інформацію про подальші варіанти які може запропонувати Центр: чи потрібні ще якісь діагностичні дослідження для уточнення діагнозу, яка стратегія лікування може бути найбільш ефективною або відповіді на інші питання, що хвилюють.

Ми даємо можливість пройти найсучасніше і ефективне лікування, що зберігає людині якість життя, яка потім сама зможе вибирати чи хоче поїхати подивитися столицю або будь-яке інше місто в світі.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху