Головна/Лікування з використанням лінійного прискорювача Elekta Synergy®
11.04.2024

Лікування з використанням лінійного прискорювача Elekta Synergy®

Висока точність попадання в ціль, мінімальної шкоди для здорових тканин

Elekta Synergy® забезпечує високоточне опромінення пухлини з мінімальною шкодою для оточуючих здорових тканин. Якість інтенсивності променевої терапії контролюється системою розширеного візуального контролю (IGRT) з високою роздільною здатністю, в режимі 2D / 3D / 4D.

Висока точність і відмінні клінічні результати досягаються завдяки інтегрованим модулях з загальним ізоцентром, а саме цифровому лінійному прискорювача, влаштуванню мегавольтних портальних зображень, системі об’ємної рентгенівської томографії високої роздільної здатності, а також повністю інтегрованого мультілепестковому Коліматори.

В результаті пацієнтові і лікарям гарантована висока точність підведення дози, клінічна достовірність і можливість збільшити дозу, підведену до пухлини, зменшуючи навантаження на навколишні здорові тканини.

Постійний контроль якості лікування

У Elekta Synergy® використовується новаторська технологія формування об’ємних рентгенівських зображень (XVI), яка дозволяє регулярно отримувати тривимірне об’ємне зображення пухлини перед процедурою, знижуючи небезпеку помилки внаслідок руху пухлини або внутрішніх органів.

Візуалізація м’якої тканини методом VolumeViewTM знижує небезпеку геометричній помилки. Це дозволяє підтвердити положення пухлини і піддається небезпеки здорового органу безпосередньо перед процедурою і, при необхідності, змінити положення пацієнта. Таким чином, ми використовуємо точне тривимірне націлювання на пухлину і зводимо до мінімуму побічні ефекти променевої терапії.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Лікуємо без черг! Лікування
19.04.2024

Лікуємо без черг!

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину. Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого. Тому, абсолютно логічно, що дізнавшись про діагноз, хочеться якнайшвидше розпочати лікування. Завдяки ефективно налагодженому процесу і можливості проведення лікування на двох лінійних прискорювачах, у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 відсутні черги. […]

Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Доверху