Головна/Лекція УЦТ «Роль Томотерапії в лікуванні раку передміхурової залози» для фахівців Харкова
11.04.2024

Лекція УЦТ «Роль Томотерапії в лікуванні раку передміхурової залози» для фахівців Харкова

Обмін досвідом, знаннями і навичками, як з нашими фахівцями, так і з закордонними колегами, – один з основоположних принципів успішного розвитку української медицини.

Лікар променевий терапевт «Українського Центру Томотерапії» Наталія Серьогіна провела в Харкові лекцію для працівників Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В. І. Шаповала. Темою лекції стала «Роль Томотерапії в лікуванні раку передміхурової залози».

Харківський обласний клінічний центр урології та нефрології є одним з найбільших в Україні спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів, де проводиться висококваліфіковане лікування захворювань нирок, сечовивідних шляхів, чоловічих статевих органів.

Не дивлячись на те, що метод Томотерапії використовується за кордоном ще з 2003 року, у нас цей найбільш сучасний вид променевої терапії з’явився лише близько року тому і першим і поки єдиним апарат Tomo HD використовується в «Українському Центрі Томотерапії» (УЦТ).

Рак предстательной железы

Фахівці УЦТ завжди раді розповісти про свій досвід використання апарату і досягнуті успіхи в боротьбі з онкологічними захворюваннями. На лекції Наталія Михайлівна приділила увагу сучасним тенденціям в променевій терапії раку передміхурової залози, деяким результатам 3 фаз клінічних досліджень при променевій терапії раку простати, опубліковані в 2015-2016 р.р. в зарубіжній медичній літературі, перевагам застосування методу IMRT при лікуванні раку передміхурової залози.

На відміну від найбільш поширеного в Україні методу лікування раку передміхурової залози – хірургічного, Томотерапія дозволяє боротися з патологічним новоутворенням простати не пошкоджуючи здорові прилеглі тканини і органи, що зводить до мінімуму ризик таких критичних наслідків як еректильна дисфункція, нетримання калу і сечі, зберегти повноцінне життя і моральний стан чоловіка.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху