Головна/Лікар-мамолог: кому і як він може допомогти?
11.04.2024

Лікар-мамолог: кому і як він може допомогти?

По-перше, в нашому центрі у Кропивницькому ви завжди можете провести діагностику молочних залоз за допомогою УЗД або мамографа. Запишіться на мамографію — це основний ефективний метод скринінгу грудей у всьому світі, який рекомендовано жінкам більше 40 років.

По-друге, в TomoClinic використовують сучасні методи лікування новоутворень грудей:

1. Хіміотерапія та гормонотерапія — введення цитостатиків або пігулок, що зменшують пухлину та є профілактикою рецидиву.
2. Променева терапія — сучасний, локальний та щадний метод, що дозволяє опромінити утворення у грудях, мінімально впливаючи на навколишні органи та тканини.
3. Хірургія (мастектомія) та онкопластика — усунення новоутворення або видалення молочної залози зі збереженням естетичного вигляду грудей завдяки зусиллям досвідченого пластичного хірурга.

Дорогі жінки! Чи є в нашому центрі шанс нівелювати наслідки хірургічного лікування новоутворень грудей та покращити жіночу красу? Так!
На будь-якому віковому етапі можна заручитися консультацією фахівця в цій сфері — професійного лікаря-мамолога. Не відкладайте візит до фахівця, незалежно від того, спостерігаєте ви якісь тривожні симптоми в грудях чи ні.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0800 33 16 85. Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху