Головна/Лікар-мамолог: кому і як він може допомогти?
11.04.2024

Лікар-мамолог: кому і як він може допомогти?

По-перше, в нашому центрі у Кропивницькому ви завжди можете провести діагностику молочних залоз за допомогою УЗД або мамографа. Запишіться на мамографію — це основний ефективний метод скринінгу грудей у всьому світі, який рекомендовано жінкам більше 40 років.

По-друге, в TomoClinic використовують сучасні методи лікування новоутворень грудей:

1. Хіміотерапія та гормонотерапія — введення цитостатиків або пігулок, що зменшують пухлину та є профілактикою рецидиву.
2. Променева терапія — сучасний, локальний та щадний метод, що дозволяє опромінити утворення у грудях, мінімально впливаючи на навколишні органи та тканини.
3. Хірургія (мастектомія) та онкопластика — усунення новоутворення або видалення молочної залози зі збереженням естетичного вигляду грудей завдяки зусиллям досвідченого пластичного хірурга.

Дорогі жінки! Чи є в нашому центрі шанс нівелювати наслідки хірургічного лікування новоутворень грудей та покращити жіночу красу? Так!
На будь-якому віковому етапі можна заручитися консультацією фахівця в цій сфері — професійного лікаря-мамолога. Не відкладайте візит до фахівця, незалежно від того, спостерігаєте ви якісь тривожні симптоми в грудях чи ні.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0800 33 16 85. Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху