Головна/Лікарі “Українського Центру Томотерапіі” взяли участь у VI Національному конгресі «Радіологія в Україні -2018»
11.04.2024

Лікарі “Українського Центру Томотерапіі” взяли участь у VI Національному конгресі «Радіологія в Україні -2018»

VI Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні -2018» пройшов 28-30 березня в Києві. У конгресі взяли участь представники команди «Українського Центру Томотерапіі»: Степан Крулько (головний лікар), Наталія Сєрьогіна (завідуюча лікувальним відділенням), Олег Горошенко (завідувач діагностичним відділенням) і Алла Кухар (лікар радіолог). В рамках конгресу лікарі клініки представили три доповіді на теми лікування раку і діагностики:

 •     «Реалізація різних режимів опромінення на системі томотерапіі для зниження дозового навантаження на серце при раку молочної залози після органозберігаючих операцій.» Н. Сєрьогіна.
 •     «Краніоспіральне опромінення на системі томотерапіі у дітей. Перший клінічний досвід » (А. Кухар)
 •     «Досвід стадіювання раку прямої кишки за допомогою МРТ» (О. Горошенко) width=

У 2018 році конгрес зібрав понад 600 учасників з 8 країн світу. Учасники прослухали понад 150 доповідей і лекцій в наступних напрямках:

 •     Торакальна радіологія;
 •     Абдомінальна радіологія;
 •     Радіологія голови і шиї;
 •     Кардіорадіологія;
 •     Урогенитальная радіологія;
 •     Ядерна медицина, променева терапія;
 •     Педіатрична радіологія;
 •     Радіологія молочної залози;
 •     Технології візуалізації, якості та радіаційна безпека в медичній радіології.

Головний лікар «Українського Центру Томотерапіі» Степан Крулько: «Традиційно беремо участь в конгресі з доповідями на тему лікування і діагностики раку, і в подальшому будемо брати участь.
 width=

Оскільки конгрес радіологів – одне з найбільш важливих і значимих подій в українській радіології та медицині».

Організаторами «Радіологія в Україні -2018» виступили: Асоціація радіологів України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Харківська медична академія післядипломної освіти.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху