Головна/Листопад! Movember звертається до чоловічого здоров’я
11.04.2024

Листопад! Movember звертається до чоловічого здоров’я

Те, що почалося як жарт в австралійському пабі у 2003 році, перетворилося на щорічну кампанію боротьби за чоловіче здоров’я у всьому світі. Листопад або Мовембер — місяць, коли чоловіки відрощують вуса.

Яка ж мета «пухнастого виразу»? Чого хочуть цим досягти? Чому Movember? Слово «Мовембер» походить від двох англійських слів: moustache — вуса; november — листопад.

Колективне відрощування вусів – тема для обговорення. Люди запитують, чому у вас ростуть вуса, і це спонукає згадати Movember. Наша мета в тому, щоб діяти — не допустити, щоб чоловіки гинули від захворювань, які потенційно виліковні.

Сьогодні, 1 листопада 2021 року, ми вирішили трохи змінити листопадові «стандарти». Наші дами-лікарі зробили це не для того, щоб створити комічні зображення, а щоб нагадати чоловікам про те, що люблять їх, готові піклуватися про них, підтримувати і допомагати у всьому.

Ось чому ми хочемо привернути увагу до тем, які досі не часто обговорювали: психічне здоров’я, рак простати та яєчок.

Психічне здоров’я

На жаль, психічному здоров’ю не приділяють належної уваги. Чоловікам важко говорити про речі, які їх турбують. Більшість вважає, що повинні бути сильними, впевненими і спокійними в будь-яких ситуаціях… з усіма наслідками, які випливають, причому іноді трагічними (про що майже не говорять у суспільстві).

Тому ми нагадуємо чоловікам, що звернення до професійного психолога буває життєво необхідним. Консультація фахівця допоможе розібратися у складних ситуаціях і повернути нормальний емоційний стан.

Рак простати і яєчок

Діагностика і лікування раку простати та яєчок — один із напрямків діяльності нашого центру.

Ми рекомендуємо чоловікам уважно стежити за роботою свого організму і за тілом, у тому числі за допомогою самообстеження, і звертатися до лікаря-уролога у разі будь-яких сумнівів чи відхилень від норми.

Знайте, що Movember діє у нашій клініці не лише у листопаді — ми надаємо допомогу завжди і в будь-який час. Звертайтеся, проходьте обстеження і будьте здорові.

А вуса? У листопаді вуса залишаються.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху