Головна/Листопад! Movember звертається до чоловічого здоров’я
11.04.2024

Листопад! Movember звертається до чоловічого здоров’я

Те, що почалося як жарт в австралійському пабі у 2003 році, перетворилося на щорічну кампанію боротьби за чоловіче здоров’я у всьому світі. Листопад або Мовембер — місяць, коли чоловіки відрощують вуса.

Яка ж мета «пухнастого виразу»? Чого хочуть цим досягти? Чому Movember? Слово «Мовембер» походить від двох англійських слів: moustache — вуса; november — листопад.

Колективне відрощування вусів – тема для обговорення. Люди запитують, чому у вас ростуть вуса, і це спонукає згадати Movember. Наша мета в тому, щоб діяти — не допустити, щоб чоловіки гинули від захворювань, які потенційно виліковні.

Сьогодні, 1 листопада 2021 року, ми вирішили трохи змінити листопадові «стандарти». Наші дами-лікарі зробили це не для того, щоб створити комічні зображення, а щоб нагадати чоловікам про те, що люблять їх, готові піклуватися про них, підтримувати і допомагати у всьому.

Ось чому ми хочемо привернути увагу до тем, які досі не часто обговорювали: психічне здоров’я, рак простати та яєчок.

Психічне здоров’я

На жаль, психічному здоров’ю не приділяють належної уваги. Чоловікам важко говорити про речі, які їх турбують. Більшість вважає, що повинні бути сильними, впевненими і спокійними в будь-яких ситуаціях… з усіма наслідками, які випливають, причому іноді трагічними (про що майже не говорять у суспільстві).

Тому ми нагадуємо чоловікам, що звернення до професійного психолога буває життєво необхідним. Консультація фахівця допоможе розібратися у складних ситуаціях і повернути нормальний емоційний стан.

Рак простати і яєчок

Діагностика і лікування раку простати та яєчок — один із напрямків діяльності нашого центру.

Ми рекомендуємо чоловікам уважно стежити за роботою свого організму і за тілом, у тому числі за допомогою самообстеження, і звертатися до лікаря-уролога у разі будь-яких сумнівів чи відхилень від норми.

Знайте, що Movember діє у нашій клініці не лише у листопаді — ми надаємо допомогу завжди і в будь-який час. Звертайтеся, проходьте обстеження і будьте здорові.

А вуса? У листопаді вуса залишаються.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху