Головна/Рак передміхурової залози
Яніна Петренко
Яніна Петренко
23.03.2024

Рак передміхурової залози

Рак передміхурової залози

Рак передміхурової залози (РПЗ) починається, коли здорові клітини простати змінюються і виходять з-під контролю, утворюючи пухлину. Пухлина може бути раковою або доброякісною.

Ракова пухлина є злоякісною, тобто вона може рости і поширюватися на інші частини тіла. Доброякісна пухлина також може рости і збільшуватися в розмірі, але не буде поширюватися на сусідні органи і частини тіла.

Рак простати дещо незвичайний порівняно з іншими видами раку. Це пов’язано з тим, що багато пухлин простати не поширюються швидко на інші частини тіла. Деякі види раку простати ростуть дуже повільно і можуть не викликати симптомів або проблем протягом багатьох років або взагалі ніколи.

Повільне зростання пухлини і відсутність симптомів на ранніх стадіях характерні для більшості випадків раку.

Захворювання займає 4-е місце за поширеністю в Україні серед представників сильної статі. Патологія небезпечна безсимптомним перебігом на ранніх стадіях та схожістю з симптомами інших, менш небезпечних урологічних недуг. Тому чоловікам після 40 років та яким входять до групи ризику, обов’язково щорічно проходити огляд у лікаря-уролога. За появи перших ознак патології слід без зволікання записатися на консультацію.

Методи лікування раку простати у TomoClinic.
Ефективність лікування раку передміхурової залози залежить від багатьох факторів, зокрема: стадія та ступінь пухлини, рівень ПСА (маркеру раку простати), вік пацієнта та загальний стан його здоров’я.

Фахівці TomoClinic уважно вивчають кожен випадок захворювання та розробляють індивідуальну стратегію лікування. Збирається мультидисциплінарна комісія, на якій експерти обговорюють клінічну ситуацію та ухвалюють найкраще для пацієнта рішення. В роботі консиліуму беруть участь клінічні онкологи, онкохірурги, променеві терапевти, хімієтерапевти та інші фахівці. Такий підхід відповідає світовим стандартам.

Зазвичай лікування є комплексним та може включати:

  • хірургічну операцію;
  • променеву терапію;
  • гормональну терапію;
  • хімієтерапію;
  • імунотерапію.

Сучасні методики – це єдиний шлях для пацієнта отримати високі шанси на одужання.
При діагностиці на 1-2 стадії у пацієнтів дуже високі шанси на відсутність рецидивів в подальшому житті. Так само високі шанси на збереження статевої функції при використання лопароскопіческого методу видалення пухлини. Протягом 3-4 тижнів пацієнт вже зможе самостійно ходити в туалет і повернутися до нормального життя.

У нашій клініці працюють кваліфіковані фахівці, які мають великий досвід ефективного лікування цього захворювання.

Запис на безкоштовну консультацію онколога: 0800301501

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху