Головна/Майстер-клас для фахівців УЦТ від міжнародного консультанта корпорації Toshiba
11.04.2024

Майстер-клас для фахівців УЦТ від міжнародного консультанта корпорації Toshiba

2-3 червня в «Українському Центрі Томотерапії» (УЦТ) був проведений майстер-клас за новітніми технологіями УЗД від Toshiba. Майстер-клас проводив Терезам Ібрагім – міжнародний аплікаційний консультант корпорації Toshiba з Голландії.

Колектив УЦТ невпинно вдосконалює і поповнює свої знання і вміння, щоб надавати своїм пацієнтам найвищу якість діагностики, яке забезпечує подальше успішне і ефективне лікування.

Завдяки злагодженій роботі колективу і новітнім технологіям від Toshiba було виконано кілька малоінвазивних втручань на органах черевної порожнини – дренування жовчного міхура і жовчних потоків, трепан-біопсії печінки, середостіння, проведені трепан-біопсії утворень молочних залоз, уражених лімфатичних вузлів, проведені Тонкоголкова біопсії щитовидної залози .

УЦТ и Toshiba

Майстер-клас ще раз підтвердив, що в розпорядженні фахівців УЦТ найсучасніше і високоточне обладнання світового лідера медичних технологій Toshiba.

мастер-класс

Весам Ибрагим

Переваги використання новітніх технологій Toshiba Ultrasound

Superb Microvascular Imaging (SMI) – унікальний високочутливий доплеровській режим, який дозволяє зафіксувати низько швидкісний кровотік від 1 до 3 см / с, тоді як звичайний кольоровий і енергетичний доплер дозволяє зафіксувати кровотік від 5 см / с. Використання SMI дозволяє провести оцінку порушення васкуляризації різних органів, оцінити ступінь порушення судинного малюнка, диференціювати види додаткових утворень, як доброякісних так і злоякісних.

Еластографія – технологія визначення еластичності / жорсткості досліджуваних об’єктів, яка представлена ​​в апараті у вигляді компресійної еластографії і еластографії сдвиговой хвилі. Ця унікальна технологія допомагає дати оцінку жорсткості об’єкта обстеження без хірургічного втручання. Висока жорсткість освіти говорить про його злоякісності. Еластографія дозволяє диференціювати доброякісні та злоякісні утворення молочних залоз, щитовидної залози, поверхнево розташованих органів, органів малого таза, оцінити ступінь фіброзних змін печінки при гепатитах і цирозі. Проведені в останні роки дослідження показали, що комплексне ультразвукове обстеження з використанням еластографії значно підвищує чутливість ультразвукової діагностики онкологічних захворювань на ранніх стадіях.

Micro Pure – унікальна технологія виявлення мікрокальцинатів – потенційних маркерів малігнізації новоутворень поверхневих органів. Чітка візуалізація мікрокальцинатів допомагає підвищити точність біопсій, і якість матеріалу біопсії.

Smart Fusion – потужний інструмент зіставлення даних КТ і МРТ з ультразвуковим зображенням в реальному масштабі часу. Процес дослідження надзвичайно простий: Smart Fusion зчитує дані КТ і МРТ, а позиційний сенсор дозволяє з точністю визначити положення ультразвукового датчика, в результаті чого отримані зображення синхронізуються. Smart Fusion дозволяє підвищити точність діагностики, комплексно оцінити досліджуваний орган або патологічному утворенні, а також максимально точно визначити місце проведення біопсії під ультразвуковим контролем. Завдяки Smart Fusion стало можливим виконання контрольованої ультразвуком біопсії утворень органів черевної порожнини і заочеревинного простору, які ще чітко не візуалізуються при ультразвуковому обстеженні, але добре візуалізуються при КТ або МРТ.

Точний діагноз – запорука ефективного лікування. І команда УЦТ впевнена, що надає своїм пацієнтам найбільш точну діагностику на самому точному і сучасному діагностичному обладнанні, яке дозволяє виявити найменші новоутворення до 5 мм.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Доверху