Головна/Міфи та реальність про діагностику МРТ
11.04.2024

Міфи та реальність про діагностику МРТ

Дехто побоюється перевірки здоров’я організму на апараті магнітно-резонансної томографії. Тож ми зібрали для вас низку хибних стверджень про МРТ і факти, які розвінчують ці упереджені страхи. Ознайомтесь і записуйтесь на обстеження!

Міф 1: МРТ має безліч протипоказів.
Реальність: діагностика проводиться навіть з певними моделями кардіостимуляторів, серцевих стентів, імплантів середнього вуха, суглобовими протезами у клієнта. Але попередньо ви маєте повідомити про це лікаря.

Міф 2: можлива шкода для коронок з металу або зубних імплантатів.
Реальність: через них дуже рідко можуть виникати «артефакти зображення» (неточність або спотворення зображення МРТ), але ушкоджень не відбувається.

Міф 3: татуювання та пірсинг — табу для МРТ.
Реальність: так, пірсінг бажано попередньо зняти, а при наявності свіжих тату (до 10 днів) приходьте на обстеження після повного загоєння мікротравм шкіри.

Міф 4: клаустрофобія — суворе протипоказання до процедури.
Реальність: Дехто з клієнтів почувається дискомфортно під час перебування у замкненому просторі. Але наша досвідчена команда проводить обстеження пацієнтів навіть з цією фобією. В сучасних апаратах МРТ є відкриті ділянки. Попередня розмова може значно заспокоїти, до того ж, під час обстеження можна закрити очі або запросити на процедуру близьку людину. Відмовитися від МРТ треба тільки при виникненні нападів задухи.

Міф 5: МРТ аналізує виключно м’які тканини.
Реальність: наприклад, стресові переломи кісток краще діагностуються саме на магнітно-резонансній томографії, хоча вони не є м’якими тканинами. Тільки лікар-рентгенолог визначає вид та об’єм діагностики.

Приходьте за достовірними результатами МРТ-дослідження до TomoClinic! Телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84 і обирайте найбільш комфортний час для обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху