Головна/Міфи та реальність про діагностику МРТ
11.04.2024

Міфи та реальність про діагностику МРТ

Дехто побоюється перевірки здоров’я організму на апараті магнітно-резонансної томографії. Тож ми зібрали для вас низку хибних стверджень про МРТ і факти, які розвінчують ці упереджені страхи. Ознайомтесь і записуйтесь на обстеження!

Міф 1: МРТ має безліч протипоказів.
Реальність: діагностика проводиться навіть з певними моделями кардіостимуляторів, серцевих стентів, імплантів середнього вуха, суглобовими протезами у клієнта. Але попередньо ви маєте повідомити про це лікаря.

Міф 2: можлива шкода для коронок з металу або зубних імплантатів.
Реальність: через них дуже рідко можуть виникати «артефакти зображення» (неточність або спотворення зображення МРТ), але ушкоджень не відбувається.

Міф 3: татуювання та пірсинг — табу для МРТ.
Реальність: так, пірсінг бажано попередньо зняти, а при наявності свіжих тату (до 10 днів) приходьте на обстеження після повного загоєння мікротравм шкіри.

Міф 4: клаустрофобія — суворе протипоказання до процедури.
Реальність: Дехто з клієнтів почувається дискомфортно під час перебування у замкненому просторі. Але наша досвідчена команда проводить обстеження пацієнтів навіть з цією фобією. В сучасних апаратах МРТ є відкриті ділянки. Попередня розмова може значно заспокоїти, до того ж, під час обстеження можна закрити очі або запросити на процедуру близьку людину. Відмовитися від МРТ треба тільки при виникненні нападів задухи.

Міф 5: МРТ аналізує виключно м’які тканини.
Реальність: наприклад, стресові переломи кісток краще діагностуються саме на магнітно-резонансній томографії, хоча вони не є м’якими тканинами. Тільки лікар-рентгенолог визначає вид та об’єм діагностики.

Приходьте за достовірними результатами МРТ-дослідження до TomoClinic! Телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84 і обирайте найбільш комфортний час для обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Скільки коштує лікування раку у TomoClinic? Лікування
10.01.2025

Скільки коштує лікування раку у TomoClinic?

TomoClinic у Кропивницькому — Це сучасний онкологічний центр повного циклу, де пацієнти отримують комплексну медичну допомогу: від діагностики до лікування. Наша клініка створена, щоб забезпечити якісне лікування онкологічних захворювань із максимальним комфортом для пацієнтів. Безкоштовне лікування у TomoClinic Ми пропонуємо безкоштовні методи лікування раку, що надаються завдяки НСЗУ: Хіміотерапія. Якщо в лікарні є в наявності […]

Скільки коштує лікування раку у TomoClinic?
Степан Крулько
Хіміотерапія: Відповіді на найчастіші питання Лікування
9.01.2025

Хіміотерапія: Відповіді на найчастіші питання

Хіміотерапія є одним із основних методів лікування онкологічних захворювань. Вона допомагає боротися з пухлинами, зупиняючи ріст і розмноження ракових клітин. У цій статті ми відповімо на найпоширеніші запитання, щоб розвіяти міфи й допомогти вам краще розуміти цей вид лікування. Що таке хіміотерапія? Хіміотерапія — це лікування за допомогою спеціальних лікарських засобів (цитостатиків), які впливають на […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Найпоширеніші запитання про магнітно-резонансну томографію (МРТ) Лікування
14.12.2024

Найпоширеніші запитання про магнітно-резонансну томографію (МРТ)

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — це сучасний і безпечний метод діагностики, який дозволяє отримати детальні зображення внутрішніх органів і тканин. Завдяки високій точності цей метод часто використовується для виявлення захворювань, які неможливо діагностувати іншими способами. Якщо вам призначили МРТ або ви розглядаєте можливість пройти таку процедуру, у вас можуть виникати запитання. У TomoClinic ми підготували відповіді […]

врач
Андрій Сподін
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Доверху