Головна/Міфи та реальність про діагностику МРТ
11.04.2024

Міфи та реальність про діагностику МРТ

Дехто побоюється перевірки здоров’я організму на апараті магнітно-резонансної томографії. Тож ми зібрали для вас низку хибних стверджень про МРТ і факти, які розвінчують ці упереджені страхи. Ознайомтесь і записуйтесь на обстеження!

Міф 1: МРТ має безліч протипоказів.
Реальність: діагностика проводиться навіть з певними моделями кардіостимуляторів, серцевих стентів, імплантів середнього вуха, суглобовими протезами у клієнта. Але попередньо ви маєте повідомити про це лікаря.

Міф 2: можлива шкода для коронок з металу або зубних імплантатів.
Реальність: через них дуже рідко можуть виникати «артефакти зображення» (неточність або спотворення зображення МРТ), але ушкоджень не відбувається.

Міф 3: татуювання та пірсинг — табу для МРТ.
Реальність: так, пірсінг бажано попередньо зняти, а при наявності свіжих тату (до 10 днів) приходьте на обстеження після повного загоєння мікротравм шкіри.

Міф 4: клаустрофобія — суворе протипоказання до процедури.
Реальність: Дехто з клієнтів почувається дискомфортно під час перебування у замкненому просторі. Але наша досвідчена команда проводить обстеження пацієнтів навіть з цією фобією. В сучасних апаратах МРТ є відкриті ділянки. Попередня розмова може значно заспокоїти, до того ж, під час обстеження можна закрити очі або запросити на процедуру близьку людину. Відмовитися від МРТ треба тільки при виникненні нападів задухи.

Міф 5: МРТ аналізує виключно м’які тканини.
Реальність: наприклад, стресові переломи кісток краще діагностуються саме на магнітно-резонансній томографії, хоча вони не є м’якими тканинами. Тільки лікар-рентгенолог визначає вид та об’єм діагностики.

Приходьте за достовірними результатами МРТ-дослідження до TomoClinic! Телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84 і обирайте найбільш комфортний час для обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Чи підвищують грудні імплантати ризик виникнення раку молочної залози? Лікування
27.09.2024

Чи підвищують грудні імплантати ризик виникнення раку молочної залози?

Грудні імплантати давно стали популярним варіантом як для відновлення після мастектомії, так і для естетичних операцій. Разом із цим виникає запитання: чи впливають вони на ризик розвитку раку молочної залози? Це природно викликає хвилювання, тому важливо розуміти, що говорять наукові дані. Грудні імплантати не підвищують ризик виникнення раку молочних залоз. Жінки з імплантатами мають приблизно […]

караськов
Дмитро Караськов
In situ – Що Це Означає? Лікування
23.09.2024

In situ – Що Це Означає?

Термін “in situ” може здаватися складним для багатьох пацієнтів, які зустрічають його у своїх медичних висновках. Однак, це поняття має велике значення, оскільки вказує на початковий етап розвитку патології. Давайте розглянемо, що саме стоїть за цим терміном і чому він важливий для вашого здоров’я. Що Таке “In Situ”? “Іn situ” означає “на місці” і використовується […]

In situ – Що Це Означає?
Степан Крулько
Як зменшити ризики виникнення раку простати? Лікування
17.09.2024

Як зменшити ризики виникнення раку простати?

Рак простати — це поширене захворювання серед чоловіків, яке часто розвивається без помітних симптомів на ранніх стадіях. Проте своєчасна діагностика та профілактика можуть значно знизити ризик його виникнення та підвищити шанси на успішне лікування. Як лікар, я рекомендую звертати увагу на основні профілактичні заходи. Регулярна фізична активність відіграє ключову роль у підтриманні здоров’я. Навіть помірні […]

Як зменшити ризики виникнення раку простати?
Степан Крулько
Як зберегти та підтримувати чоловіче здоров’я Лікування
13.09.2024

Як зберегти та підтримувати чоловіче здоров’я

Чоловіче здоров’я потребує комплексного підходу для його підтримки та збереження. Профілактика відіграє важливу роль у попередженні захворювань, і регулярні медичні огляди є ключовим кроком для раннього виявлення проблем. Після 40 років рекомендується звертати увагу на здоров’я простати, рівень тестостерону та серцево-судинну систему. Своєчасні обстеження, такі як аналіз крові та перевірка артеріального тиску, допоможуть уникнути багатьох […]

Як зберегти та підтримувати чоловіче здоров’я
Степан Крулько
Доверху