Головна/Міфи та реальність про діагностику МРТ
11.04.2024

Міфи та реальність про діагностику МРТ

Дехто побоюється перевірки здоров’я організму на апараті магнітно-резонансної томографії. Тож ми зібрали для вас низку хибних стверджень про МРТ і факти, які розвінчують ці упереджені страхи. Ознайомтесь і записуйтесь на обстеження!

Міф 1: МРТ має безліч протипоказів.
Реальність: діагностика проводиться навіть з певними моделями кардіостимуляторів, серцевих стентів, імплантів середнього вуха, суглобовими протезами у клієнта. Але попередньо ви маєте повідомити про це лікаря.

Міф 2: можлива шкода для коронок з металу або зубних імплантатів.
Реальність: через них дуже рідко можуть виникати «артефакти зображення» (неточність або спотворення зображення МРТ), але ушкоджень не відбувається.

Міф 3: татуювання та пірсинг — табу для МРТ.
Реальність: так, пірсінг бажано попередньо зняти, а при наявності свіжих тату (до 10 днів) приходьте на обстеження після повного загоєння мікротравм шкіри.

Міф 4: клаустрофобія — суворе протипоказання до процедури.
Реальність: Дехто з клієнтів почувається дискомфортно під час перебування у замкненому просторі. Але наша досвідчена команда проводить обстеження пацієнтів навіть з цією фобією. В сучасних апаратах МРТ є відкриті ділянки. Попередня розмова може значно заспокоїти, до того ж, під час обстеження можна закрити очі або запросити на процедуру близьку людину. Відмовитися від МРТ треба тільки при виникненні нападів задухи.

Міф 5: МРТ аналізує виключно м’які тканини.
Реальність: наприклад, стресові переломи кісток краще діагностуються саме на магнітно-резонансній томографії, хоча вони не є м’якими тканинами. Тільки лікар-рентгенолог визначає вид та об’єм діагностики.

Приходьте за достовірними результатами МРТ-дослідження до TomoClinic! Телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84 і обирайте найбільш комфортний час для обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху