Головна/Світові стандарти діагностики і лікування раку в медичному ток-шоу «Алло, лікарю!»
11.04.2024

Світові стандарти діагностики і лікування раку в медичному ток-шоу «Алло, лікарю!»

Керівник проекту «Український Центр Томотерапії» Володимир Ященко та головний лікар Сергій Одарченко в медичному ток-шоу «Алло, лікарю!» Розповідають про сучасні методи діагностики та лікування в онкології. Європейські, світові стандарти діагностики і лікування раку, якими вони повинні бути?

В Україні від онкологічних захворювань щогодини помирає 10 жителів, в рік від цього захворювання помирає 90 тисяч людей, 160 тисяч щороку чують цей діагноз – «рак».

Головною причиною таких жахливих цифр є те, що Виявлення та діагностика захворювання переважно відбувається на пізніх стадіях, коли боротися із захворюванням можна, але дуже складно. Тому своєчасна діагностика і правильно поставлений процес діагностики дають великі шанси як пацієнту так і лікаря успішно боротися із захворюванням.

Що таке візуалізація і верифікація в діагностиці раку і чому це так важливо? Сергій Одарченко пояснює ці поняття і чому правильна послідовність і підхід до діагностики вкрай важливі для подальшого успішного лікування.

Також в програмі обговорювалися питання «жіночих» і «чоловічих» видів раку і що робити, щоб своєчасно виявити рак, який не буде вироком.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху