Головна/Можливості нашої клініки для хірургії
11.04.2024

Можливості нашої клініки для хірургії

Один з ефективних методів лікування — видалення.

І навіть якщо утворення доброякісні, це не означає, що вони не заважають здоров’ю та життю людини: можуть тиснути на навколишні тканини або органи, перешкоджають правильній роботі організму, іноді навіть призводять до тяжких наслідків.

Взяти для прикладу міому матки: жінка не може страждати від крововтрат і сильного болю, тож зарадить тільки операція. Жовчний міхур може мати камені, що дають постійний біль, призводять до закупорок і ведуть до панкреатиту. Без хірургічної операції є ризик виникнення раку жовчного міхура і загроза для життя. А при грижах живота видалення взагалі є єдиним методом лікування.

Саме тому ми створили в TomoClinic умови для хірургії широкого профілю і видаляємо:

  • міоми матки
  • жовчний міхур
  •  грижі живота
  •  бородавки, родимки та інші операції на шкірі

Сучасне хірургічне лікування виконується лапароскопічно: з невеликими розрізами і швидким терміном реабілітації для пацієнта.

До того ж, в TomoClinic проводять пластичну хірургію молочних залоз в косметичних та лікувальних цілях. Про це ми незабаром розповімо докладніше! Підписуйтеся на сторінку, щоб слідкувати за новинами.

Задати питання і записатися на консультацію до хірурга ви можете за номерами TomoClinic: 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху