Головна/На зміну сучасній техніці приходить ультрасучасна
11.04.2024

На зміну сучасній техніці приходить ультрасучасна

«Для надання якісної медичної допомоги ми рухаємося вперед», — заявив головний лікар нашого центру Степан Крулько, коли представляв новий апарат МРТ, який незабаром запустять у роботу в TomoClinic.

Чому це важливо? Чому ми про це повідомляємо? Адже у нас уже кілька років працює сучасний магнітно-резонансний томограф, який допоміг лікарям встановити правильний діагноз для тисяч пацієнтів.

Відповідь проста: в медицині зараз всі зміни відбуваються дуже швидко, а в онкології — просто стрімко. Коли на кону стоїть здоров’я і навіть життя людини, перехід до нових технологій відкриває і нові можливості для кожного нашого пацієнта, скорочує шлях до зцілення.

Саме високі технологи, все більш досконалі конструкції допомагають лікарям приймати вірні рішення, а пацієнтам — отримувати доступ до якісної діагностики ще на ранніх стадіях хвороби.

Тому ми з радістю повідомляємо, що магнітно-резонансний томограф TOSHIBA Vantage Titan від всесвітньо відомого виробника Canon medical systems приходить на зміну старому апарату МРТ.

А це означає, що люди з вагою до 200 кг зможуть пройти високоточну магнітно-резонансну терапію. Великі маса тіла і об’єми — не перешкода для конструкції апарату, який дуже скоро почне працювати в нашому центрі.

«Ми зможемо провести якісну діагностику ще більшій кількості пацієнтів. А точний діагноз — це запорука успішного лікування», — зазначив Степан Крулько.

Ми обов’язково повідомимо вас найближчим часом і про інші унікальні можливості нового апарату. А поки знайте, що на зміну сучасній техніці до нас приходить ультрасучасна.

Залишились питання? Телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху