Головна/Нарада НСЗУ: Яким має бути лікар у 2020 році?
11.04.2024

Нарада НСЗУ: Яким має бути лікар у 2020 році?

Відповідь на це питання разом з колегами шукав головний лікар TomoClinic Степан Крулько. Перейняти останні надбання НСЗУ довелося на нараді, яка відбулася 21-22 лютого в Києві під егідою проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Майже 150 українських фахівців зібрались на науково-практичній конференції Національної служби здоров’я України для участі у заході «Лікар 2020: кращі практики».

Які питання були обговорені:

1. Трансформація системи охорони здоров’я разом з НСЗУ, зміни в медичних закладах після реорганізації та поліпшення фінансування.
2. Реформування медичної галузі й кращі напрацювання з досвіду інших країн.
3. Залучення фахівців-практиків до участі у змінах на рівні спеціалізованої амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної медицини у 2019-2020 роках.
4. Участь позаштатних експертів для розробки програми медичних гарантій, яка почне свою роботу з 2020 року.

крулько томоклиник

Степан Іванович приймав участь у дискусіях та практичних воркшопах. Експерти змогли запропонувати власне бачення подальших змін у медицині, обговорити питання первинної та паліативної медичної допомоги. Лікарі змогли запропонувати та врахувати не тільки свій практичний досвід, але й і економічні, етичні та політичні реалії функціонування системи охорони здоров’я в Україні. Не обійшли увагою й питання запровадження електронного ПЗ для поліпшення якості обслуговування пацієнтів.

главврач tomoclinic

«Думка професійної спільноти та точка зору експертів з різних медичних галузей неабияк впливає на реалізацію змін у цілий системі охорони здоров’я. Без щирої зацікавленості нас, українських лікарів, жодна зміна у галузі всієї країни не зможе бути впроваджена» — висловився Степан Іванович.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Скільки коштує лікування раку у TomoClinic? Лікування
10.01.2025

Скільки коштує лікування раку у TomoClinic?

TomoClinic у Кропивницькому — Це сучасний онкологічний центр повного циклу, де пацієнти отримують комплексну медичну допомогу: від діагностики до лікування. Наша клініка створена, щоб забезпечити якісне лікування онкологічних захворювань із максимальним комфортом для пацієнтів. Безкоштовне лікування у TomoClinic Ми пропонуємо безкоштовні методи лікування раку, що надаються завдяки НСЗУ: Хіміотерапія. Якщо в лікарні є в наявності […]

Скільки коштує лікування раку у TomoClinic?
Степан Крулько
Хіміотерапія: Відповіді на найчастіші питання Лікування
9.01.2025

Хіміотерапія: Відповіді на найчастіші питання

Хіміотерапія є одним із основних методів лікування онкологічних захворювань. Вона допомагає боротися з пухлинами, зупиняючи ріст і розмноження ракових клітин. У цій статті ми відповімо на найпоширеніші запитання, щоб розвіяти міфи й допомогти вам краще розуміти цей вид лікування. Що таке хіміотерапія? Хіміотерапія — це лікування за допомогою спеціальних лікарських засобів (цитостатиків), які впливають на […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Найпоширеніші запитання про магнітно-резонансну томографію (МРТ) Лікування
14.12.2024

Найпоширеніші запитання про магнітно-резонансну томографію (МРТ)

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) — це сучасний і безпечний метод діагностики, який дозволяє отримати детальні зображення внутрішніх органів і тканин. Завдяки високій точності цей метод часто використовується для виявлення захворювань, які неможливо діагностувати іншими способами. Якщо вам призначили МРТ або ви розглядаєте можливість пройти таку процедуру, у вас можуть виникати запитання. У TomoClinic ми підготували відповіді […]

врач
Андрій Сподін
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Доверху